زلزله بزرگ در تخت جمشید; خداحافظ یحیی و ۱۰ بازیکن – پایگاه خبری تحلیلی افق


پس از پایان مسابقات لیگ برتر، یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس تصمیم گرفت تغییراتی در ترکیب و همچنین تغییرات فنی این تیم ایجاد کند که حامد لک روز گذشته با چند بازیکن دیگر رسما از اروپایی ها جدا شد. آنها در آستانه جدایی از سفیدپوستان هستند.

یحیی گل محمدی برای فصل آینده با چند بازیکن قبلی پرسپولیس خداحافظی می کند.

حامد لک، علی شجاعی، حامد پاکدل، رضا اسدی، مهدی مهدیخانی، علیرضا ابراهیمی، شیرزود تمیرف، هنانوف، صفروف و سعید آقایی از جمله بازیکنانی هستند که یحیی گل محمدی برای فصل آینده آنها را حساب نکرده است.

اما برخی از قراردادهای این بازیکنان با پرسپولیس به پایان رسیده است و معمولا در این شرایط باشگاه هیچ اقدامی برای تمدید قرارداد آنها انجام نمی دهد.

زلزله بزرگ در تخت جمشید;  خداحافظ یحیی و 10 بازیکن

حامد لک روز گذشته رسما از پرسپولیس جدا شد و حالا علی شجاعی و سعید آقایی از جمع سرخپوشان جدا خواهند شد. همچنین با توجه به بازی ضعیف سه بازیکن خارجی، آن بازیکنان در فصل آینده جایی در ترکیب پرسپولیس نخواهند داشت تا اینکه گل محمدی حرکت بزرگی را در تیمش آغاز کند.

یکی دیگر از بازیکنانی که گفته می شود فصل آینده جایی در پرسپولیس نخواهد داشت، رامین رضاییان است. اگرچه شایعاتی مبنی بر ادامه حضور او در پرسپولیس شنیده می شود و اتفاقاتی که در پایان فصل رخ داد اما احتمال حضور رامین در پرسپولیس بیشتر از حضور اوست.