ساخت ۹ اسکله جدید در بنادر کشوربه گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ایسکانیوز، علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر تداوم حرکت این سازمان در راستای اجرای سیاست های دولت سیزدهم و توسعه اقتصاد دریایی گفت: سازمان بنادر و دریانوردی در مسیر توسعه اقتصادی و توسعه اقتصادی قرار دارد. تا سپیده دم امسال خبر خوبی برای بندر کوچک خواهد بود.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بنادر و دریانوردی در حاشیه سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در بنادر هرمزگان در جمع خبرنگاران گفت: . آژانس بندر و دریا در اجرای سیاست های دولت و توسعه اقتصاد دریایی و استفاده از پتانسیل های آن در حوزه دریایی برای تجارت خارجی و روابط اقتصادی با کشورهای همسایه گام برداشته است و این کار را به طور جدی در در عرصه بین المللی نیز در دستور کار قرار گیرد.

بیشتر بخوانید:


مدیرکل بنادر و دریانوردی ادامه داد: تلقی عمومی دولت از طرح هایی که می تواند توسعه اقتصاد محلی، اقتصاد شهرهای ساحلی و حتی اقتصاد برخی از ایالت ها که کشورهای ساحلی کوچک هستند نیز در حال انجام باشد. . تا دهه فجر امسال توسط بنادر کوچک اجرا شد. خبرهای خوبی خواهیم داشت.
معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص استفاده از نیروهای کارآمد و متخصص در بنادر شرق کشور نیز گفت: قدرت جدید در دولت سیزدهم در حوزه دریا و بنادر تحولات بزرگی را به همراه خواهد داشت.
به گزارش آژانس بندر و دریا، صفایی تصریح کرد: همچنین پروژه هایی در حوزه بنادر مسافری با ۹ اسکله جدید برای بنادر مسافری آغاز شده و آژانس بندر با موافقت رئیس جمهور آماده است. سازمان اداری و استخدامی، نیروهای متخصص بومی برای جذب صنعت دریایی در کشور.

منبع: مهر

انتهای پیام/