ساپینتو بازیکن استقلال را محروم کرد – پایگاه خبری تحلیلی عقوف


ساپینتو بازیکن استقلال بود

یکی از خریدهای این فصل استقلال محمدحسین زواری هافبک فصل گذشته صنعت نفت آبادان است. امید حمیدی فر او به این تیم پیوست اما هنوز نتوانسته در این فصل برای استقلال بازی کند. زواری دو هفته پیش مصدوم شد و در دیدار مقابل پیکان در هفته پنجم لیگ برتر حضور نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

آسیایی شدن استقلال به صورت مستقیم / مشکل بزرگ فدراسیون فوتبال در صورت قهرمانی تیم ساپینتو!

مصدومیت زواری به حدی است که گفته می شود او در بازی هفته ششم مقابل نساجی مازندران حضور نخواهد داشت. ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال از وضعیت این بازیکن راضی نیست و از اردوی استقلال خبر می رسد که سرمربی پرتغالی آبی ها این بازیکن را تا این لحظه محروم کرده است. ساپینتو به دستیارانش گفته است که اگر این بازیکن جزو بازیکنان بزرگسال بود، زودتر و قبل از پایان نقل و انتقالات در لیست خروج قرار می گرفت.

گفته می شود ممکن است ساپینتو تصمیم بگیرد او و امید حمیدی فر را به همراه دو بازیکن دیگر در نیم فصل دوم در لیست خروج قرار دهد. سید محمد حسینی مدافع فصل گذشته هوادار نیز با شرایطی مشابه زواری مواجه شد و از آنجایی که او لیست بزرگسالان را پر کرده بود، ساپینتو تصمیم گرفت این بازیکن را در لیست خروج قرار دهد. حسینی هم تصمیم گرفت به تراکتورسازی تبریز برود.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=372321