ستاره لیگ برتری به خاطر همسرش پرسپولیسی شد/ دلیل اصلی انتقال دسته جمعی قرمزها مشخص شد – پایگاه خبری تحلیلی افق


بحث حضور دانیال اسماعیل فر در پرسپولیس حدود دو سال پیش مطرح شد اما این بازیکن که در آن زمان با سرخپوشان به توافق رسیده بود در نهایت برای لغو حضورش در تهران به سپاهان اصفهان مراجعه کرد. با این حال یحیی گل محمدی همچنان می خواهد این بازیکن را تحت تاثیر قرار دهد تا اسماعیل فر پیراهن قرمز پرسپولیس را بر تن کند.

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر توافق پرسپولیس با اسماعیل فر در رسانه ها مطرح شده بود، اما در پی شایعات پیرامون رامین رضاییان، این بازیکن روز گذشته با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود از مذاکره با باشگاهی غیر از سپاهان خبر داد. در میان صحبت های او و پرسپولیس این کار را نکنیم، اما اینکه چرا اسماعیلی فر آن را تکذیب کرد، موضوعی است که به قالب ایجاد شده درباره رامین رضاییان برمی گردد.

با این حال به نظر می رسد انتقال دانیال اسماعیل فر به پرسپولیس در مراحل پایانی قرار دارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، در نهایت این بازیکن روی دومین قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر زیر نظر گل محمدی کار خواهد کرد. این در حالی است که باشگاه سپاهان نیز می خواهد اسماعیلی فر را در ترکیب خود نگه دارد، اما شانس این بازیکن برای پرسپولیسی شدن حتی بیشتر از حضورش در سپاهان است.

از سوی دیگر، ندا چملانیان، همسر دانیال اسماعیلی فر که سابقه بازی در تیم والیبال بانوان ذوب آهن را داشت، احتمالا فصل آینده در لیگ بانوان به سایپا خواهد پیوست که می تواند حضور اسماعیلی فر در تهران را به واقعیت نزدیک کند. . همسر اسماعیل فر که یکی از محبوب ترین بانوان والیبالیست به حساب می آید، احتمالا فصل آینده در تهران خواهد بود تا از تیم تهرانی اش لذت ببرد. این شایعه زمانی است که چملانیان مدعی است هنوز تیم آینده خود را انتخاب نکرده است.

با این حال با توجه به اینکه فصل نقل و انتقالات در اوج است، باید منتظر ماند و دید که آیا اسماعیل فر در نهایت با پرسپولیس قرارداد می بندد یا اتفاقی غیرقابل پیش بینی همچنان مانع این انتقال هیجان انگیز می شود.