سرلشکر باقری: حاج قاسم و سردار همدانی ساختار تشکیلاتی داعش را تخریب کردند – سایت تحلیلی افق نیوز


مراسم روز خبرنگار با حضور سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل ارتش، سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ منابع طبیعی و ارزش های دفاع مقدس. سیدمجید هاشمی دانا مدیر اجرایی خبرگزاری دفاع مقدس و خبرنگاران ورزشگاه دفاع مقدس صبح امروز (شنبه ۳۱ مرداد) برگزار شد. در این مراسم، سرلشکر باقری با مدیران اصلی حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و خبرنگاران دفاتر سازمان اطلاع‌رسانی دفاع مقدس در استان‌ها نیز حضور یافت. ویدئو جلسه صحبت کرد.

آیا در دفاع از قبر تردید داریم؟

در این دیدار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل ارتش با بیان سخنان مضحک میرحسین موسوی درباره مدافعان حرم و شخصیت سردار حسین حمدانی به تشریح نقش خبرنگاران در تبیین حقیقت ماجرا پرداخت. واقعیت. نسل جدید گفت: باید به نسل جدید گفت که چرا جوانان و ارتش ما وارد قبر شدند. آیا در دفاع از قبر تردید داریم؟ استکبر رسما در رسانه خود اعتراف کرد که داعش برای فتح سوریه طراحی شد. آیا می دانید اگر این تهدید عملی می شد در قبر اهل بیت چه می شد؟

فرماندهان نظامی توانستند این کار را در حد کمی انجام دهند داعش برای از بین بردن

وی ادامه داد: در آن زمان چه بر سر مسلمانان سوریه و عراق می آید و بعد ایران چه می شود. سه نفری که در تهران افتادند چه فریب دادند! زمانی که ما با تعداد کم و تجهیزات کم در مقابل این تروریست ها ایستادیم. نیروهای ما در سوریه و عراق کم بودند و شهید سرلشکر حسین حمدانی و شهید حاج قاسم با بهره گیری از سرمایه های آن کشورها توانستند ساختار تشکیلاتی ایجاد کنند. داعش تخریب و امنیت حریم اهل بیت تضمین شده است.

میرحسین جایگاه خود را در میان مردم تباه کرد

سرلشکر باقری با بیان اینکه سخنان میرحسین موسوی را نباید پاسخ داد و تکرار کرد، گفت: وی در مقاطعی به سمت نظام سنگ تمام گذاشت و حتی عباراتی به کار برد. احمق به یاد شاهدان افتاد. او با این کارش فقط جایگاه خود را در نزد مردم از بین می برد. در آن شرایط رسانه ها مسئولیت دارند که حقیقت را به مردم بگویند.

قدرت و اقتدار ارتش در امنیت مرزها

وی ادامه داد: در خصوص امنیت کشور، امنیت مرزها و اتفاقات بزرگی که می گذرد، اینکه برخی از کشورهای مرزی دست بردار نیستند و با نقشه های مختلف سعی می کنند بمب و انتحاری را در کشور بفرستند، اما می بینید. باز هم الحمدلله با حضور نیروهای مسلح امنیت در کشور تقویت می شود. این قدرت و اقتدار ارتش چیز کمی نیست.

دستاورد بی نظیر ایران از نگاه سرلشکر باقری

رئیس ستاد کل ارتش موفقیت و پیشرفت در عرصه های موشکی، پهپادی، فضایی، هوایی و حتی زمینی در سایه محدودیت های ظالمانه کشور را دستاوردی بی نظیر عنوان کرد و گفت: اینها کم نیست. کار کردن این کارها برکاتی است که خداوند به ملت ما داده است. در زمینه موشک های دقیق، ایران جزو معدود کشورهایی است که به این فناوری دست یافته است.

موشک های ایران در حال آزمایش هستند

وی گفت: در مورد آزمایش های موشکی هیچ موشکی هرگز به ۱۰ نرسید و زود پرتاب شد. این نعمتی است که در هیچ جا وجود نداشت و حقیقت را باید به مردم گفت. این چیزها به جوانان ما امید، زندگی و حرکت رو به جلو می دهد.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=371281