سرلشکر سلامی: آتش خشم و انتقام مردم ایران، لشکر شیطان را به سزای اعمال ننگینشان خواهد رساند – پایگاه تحلیلی افق نیوز


سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی شهادت جمعی از همرزمانشان در جنایت تروریستی در حرم احمد بن موسی (ع) شیراز را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

نام خدای مهربان

شهادت جمعی از زائران عزیز و همدستان جنایت تروریستی اشقیا تکفیری در حرم احمد بن موسی (ع) شیراز در حضور حضرت ولی عصر (ارواحان نفضه) مقام معظم رهبری (مد ظله العالی). عالی) و مردم شریف ایران به ویژه خانواده بزرگوار از شاهدان حادثه عذرخواهی می کنم.

جنایت هولناک نشان داد که دشمنان عزت و قدرت و پیشرفت ایران اسلامی برای رسیدن به اهداف و خواسته های شوم خود دست از هیچ جنایتی برنداشته و حاضرند مردان و زنان و کودکان بی دفاع را حتی در نماز و حمد و ثنای اهل بیت به قتل برسانند. -بیت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله قربانی شود و در خون دفن شود.

با محکومیت شدید این جنایت شنیع و اقدام شنیع، قاطعانه به حامیان و همراهان وی در پشت صحنه اعلام می داریم: آتش خشم و انتقام مردم دوراندیش، فهیم و همیشه در صحنه ایران زمین که باعث اغتشاشات اخیر دشمن شده است. . و هرج و مرج در راه هلاکت و با شادی از لشکرگاه شیطان آنها را ناامید کرده و امیدشان را از دست داده است، سرانجام آنها را گرفته و به سزای اعمال ننگینشان خواهد رساند.

از درگاه حضرت حق تعالی شاهدان گرانقدر علم و مقام و همنشینی با حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و برای حادثه دیدگان شفای عاجل مسئلت دارم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=373389