سه دلیل برای ثبت نام نکردن در باشگاه یا مرکز سلامتی

پس آیا به رفتن به باشگاه یا مرکز سلامتی فکر می کنید؟ آیا می خواهید تناسب اندام داشته باشید، وزن کم کنید، سالم تر باشید یا احتمالاً همه موارد فوق؟ به عنوان یک معتاد به باشگاه، من زمانی به سه نفر در یک زمان تعلق داشتم و دوست دارم در باشگاه ورزش کنم، اما نه برای همه. با این حال، من مدت زیادی است که به عنوان مثال در حال حاضر به یک باشگاه ورزشی یا مرکز سلامتی تعلق ندارم. حدس بزن چی شده؟ من هنوز حالت خیلی خوبی دارم و نسبتاً آراسته هستم! قبل از ثبت نام، این سه دلیل را برای انجام ندادن آن در نظر بگیرید.

۱) در ملاء عام ورزش نخواهید کرد.

برخی از افراد با ورزش کردن در جمع احساس راحتی نمی کنند. ممکن است شما تازه شروع کنید و در نهایت احساس راحتی کنید، یا ممکن است مانند پدرم هرگز نخواهید در جمع ورزش کنید. اگر چنین است، اشتراک برای شما مناسب نیست. خواهرم وارد یک باشگاه شد و چند بار رفت، اما واقعاً احساس راحتی نمی کرد مثلاً در جمع عرق ریختن. پدرم هم همینطوره که از حریم خصوصی لذت میبره و خیلی فضاهای عمومی هستن!

۲) از ورزش کردن در داخل خانه متنفر نباشید.

من دوستانی دارم که با خوشحالی در طوفان های برفی می دوند و زیر باران دوچرخه سواری می کنند، اما دوست ندارند در داخل خانه ورزش کنند. فکر کار در داخل خانه زیاد آنها را آزار نمی دهد، اما در واقع آنها را آزار می دهند. اگر از ورزش کردن در داخل خانه متنفر هستید، احتمالاً اشتراک برای شما مناسب نیست، اگرچه برخی از آنها حتی در نیوهمپشایر، امکانات آموزشی در فضای باز نیز دارند. حداقل در تابستان. در طول زمستان می توانید مکانی را پیدا کنید که به شما امکان می دهد هر ماه بدون حق عضویت پرداخت کنید، اگر حومه شهر برای شما بسیار دشوار است.

۳) هیچ چیز مناسبی وجود ندارد و شما زمانی برای رفت و برگشت ندارید.

اگر زمان شما خیلی کم است و نزدیک‌ترین باشگاه ورزشی خیلی دور است، شاید هر بار ۲۰ یا ۴۰ دقیقه با ماشین فاصله داشته باشید، ممکن است منطقی نباشد. ممکن است با یک مرکز تناسب اندام در خانه وضعیت بهتری داشته باشید. این زمان زیادی برای از دست دادن است که می توانید آن را صرف ورزش یا حتی خوابیدن کنید!

ورزش در باشگاه یا مرکز سلامتی برای همه مناسب نیست. با وجود فشار دوستان، اقوام یا همکاران، ممکن است اصلا برای شما مناسب نباشند. قبل از امضای هر قراردادی به سه نکته فوق توجه کنید. خوشبختانه، بسیاری از مکان ها به شما این امکان را می دهند که به صورت روزانه ورزش کنید تا آنها را بررسی کنید. چند بار امتحان کردن یکی می تواند بینش ارزشمندی به شما بدهد.

رژیم لاغری سریع