سورپرایز تیم ملی در اتریش/ بازیکن پرسپولیس کی روش را خوشحال کرد – پایگاه خبری تحلیلی عقوف


شگفتی تیم ملی در اتریش/ بازیکن پرسپولیس کی روش را خوشحال کرد

تیم ملی فوتبال کشورمان که برای اردو و انجام دو بازی دوستانه مقابل اروگوئه و سنگال راهی اتریش شده است، تمرینات خود را در وین ادامه می دهد. اخبار اردوی تیم ملی توضیح می دهد که بازیکنان با اشتیاق زیادی کار می کنند و هر کدام اشتیاق زیادی دارند تا خود را به کارلوس کی روش نشان دهند و در نهایت یکی از مسافران جام جهانی شوند. گزارش اختصاصی خبری از اردوی تیم ملی در اتریش را در ادامه می خوانید.

بیشتر بخوانید:

لبه اول کی روش در تمرین امروز + عکس

سرما تیم ملی را غافلگیر کرد

اگرچه هنوز در تابستان هستیم، اتریش آب و هوای سردی دارد. کمپ و هتل تیم ملی در منطقه ای سردسیر و کوهستانی قرار دارد و گفته می شد حتی قبل از ورود تیم ملی به اتریش در این منطقه برف باریده است. هوای این روزها در اتریش بسیار سرد و گرم است. همین موضوع باعث تعجب ملی پوشان کشورمان شد چرا که در این موقع از سال انتظار چنین هوایی را نداشتند. همچنین در حین تمرین بازیکنان به دلیل سردی هوا مجبور به پوشیدن لباس گرم هستند.

کیروش در یک تجارت بزرگ است

با شناخت کارلوس کی روش می دانیم که او در کارش بسیار منظم است و با کسی شوخی نمی کند. با اینکه رفتار کیروش نسبت به دوره قبلی زندگی اش کمی بهتر شده است، اما او همچنان روی کارش متمرکز است. همچنین خبرهایی از اتریش به گوش می رسد، کارلوس تمرین سخت و مفصلی را برای بازیکنان در نظر گرفته است و تیپ سختی در تیم ملی است.

دولت فدرال به دنبال صدور ویزا برای ۳ کشور است

هرچند چند روزی است که تیم ملی در اتریش به سر می برد اما ویزای امید نورافکن، رامین رضاییان و احمد نوراللهی هنوز برای حضور در اتریش آزاد نشده است و این افراد با مشکل بزرگی مواجه شدند. مدیران فدراسیون در تلاش هستند تا مشکل روادید این ۳ بازیکن هر چه زودتر حل شود و این افراد به زودی راهی اتریش شوند.

شگفتی تیم ملی در اتریش/ بازیکن پرسپولیس کی روش را خوشحال کرد

درگیری با آزمون طارمی در اتریش

با توجه به اتفاقات اخیر و حضور کی روش در تیم ملی، خیلی ها فکر می کردند طارمی و آزمون با هم مشکل دارند، اما نه تنها شاهد تعامل خوبی بین این دو ستاره سرشناس بودیم، بلکه کارلوس کی روش حسابی را به حساب آورد. سردار آزمون و . او رابطه بسیار خوبی با او داشت.

در مجموع وضعیت تیم ملی نسبت به دوره اسکوچیچ کمی بهتر شده است و کی روش با مدیریت رختکن تیم ملی سعی دارد بازیکنان را به اتحاد و دلسوزی کامل برساند.

پای امیری روی توپ کی روش را به وجد آورد

وحید امیری یکی از بازیکنان مطرح ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در اوایل فروردین ۱۴۰۱ در اردوی تیم ملی از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شد و امیری ابتدا سعی کرد با فیزیوتراپی وارد بازی های حساس پرسپولیس شود اما بازی مقابل ذوب را انجام داد. آهن در هفته های قبل مصدومیت او را تشدید کرد.

وحید امیری که در چند ماه گذشته با انجام تمرینات ویژه تلاش زیادی برای آماده شدن برای جام جهانی انجام داد، این روزها در شرایط خوبی به سر می برد و حتی آخرین اخبار از او حاکی از آن است که امیری پس از مداوا در بیمارستان. اردوی تیم ملی پس از چند ماه شروع به بازی کرد وحید در تمرینات گروهی در اردوی اتریش شرکت می کند و از آمادگی خوبی برخوردار است. کی روش که به وحید علاقه زیادی دارد از توپ شدن امیری خوشحال است و از اینکه می تواند از این ستاره استفاده کند خوشحال است.

بیرانوند; بمب انرژی تیم ملی!

دروازه بان شماره یک تیم ملی اخلاق چشمگیری دارد و همیشه روحیه خود را حفظ می کند. علیرضا را یکی از بمب های انرژی تیم ملی در اردو می دانند و تقریبا همه بازیکنان دوست دارند به شیرین صحبت های شیرین بیرانوند گوش کنند. علیرضا که پس از بازگشت به پرسپولیس به اوج بازگشته به نظر می رسد دروازه بان شماره یک تیم ملی در جام جهانی باشد. بیرانوند در تمرینات تیم ملی در اتریش با انگیزه زیادی کار می کند و طبق معمول با شوخی هایش و انرژی ای که به تیم می دهد به نوعی روحیه تیم را بالا می برد.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=372740