سپاهان در این پنج پست بازیکن می خواهد – پایگاه خبری تحلیلی افق


استعفای محرم نویدکیا و جدایی چهار بازیکن کلیدی سپاهان یعنی گئورگی گلسیانی ( دفاع وسط)، دانیال اسماعیل فر ( دفاع راست)، سروش رفیعی (هافبک) و سجاد شهباززاده (مهاجم) باعث نگرانی باشگاه اصفهانی شده است. با این حال هواداران این تیم که از نزدیک روند انتقال سرمربی این تیم را زیر نظر داشتند، پس از گذشت چند هفته از انتخاب موریس، سرانجام به آرامش رسیدند.
تنها ساعاتی پس از انتخاب موریس بود که گل میلاد زکی پور مدافع چپ دو فصل گذشته گل اول گهر برای کسب طلا مشخص شد اما محمد دانشگر مطمئنا اولین خرید رسمی مورایس پرتغالی است که برای تقویت سپاهان خریداری شد. در لیگ بیست و دوم

دو بازیکن در دفاع راست و حداقل یک مدافع میانی
در صورت حفظ ساختار فعلی تیم و عدم رضایت امید نورافکن برای جدایی، آنها دو بازیکن قابل اعتماد در پست دفاع چپ خواهند داشت اما در پست دفاع راست به دنبال جذب گزینه اصلی و جایگزین خواهند بود. . در همین راستا سایر آمارهای شناخته شده فوتبال ایران نیز در این پست مورد توجه محمدرضا ساکت قرار گرفته است. یکی از دلایل تضعیف سپاهان در فصل گذشته تداوم حضور دانیال اسماعیل فر و امید نورافکن به عنوان مدافعان کناری در ترکیب بزرگسالان بود.
علاوه بر این، سپاهان با وجود تمدید قرارداد با نژادمهدی که حداقل یکی از آنها سپاهانی خواهد بود، مذاکراتی را با نژاد مهدی برای چند بازیکن مطرح ایرانی آغاز کرده است.

لینک مرکزی
با وجود جدایی سروش رفیعی، سپاهان بازیکنان بسیار خوبی در این قسمت از زمین دارد که هر مربی برای آنها ارزش قائل است. مسعود ریگی، فرشاد احمدزاده و محمد کریمی همچنان با سپاهان قرارداد دارند و احتمال ادامه همکاری یاسین سلمانی و جلال علی محمدی وجود دارد. البته برای علی محمدی این بازیکن منتظر صحبت مستقیم با مورائیس برای تصمیم گیری در مورد آینده اش است. همچنین در این زمینه حسن شوشتری پس از تکمیل مصدومیت در اختیار کادر فنی ارشد سپاهان خواهد بود. با این حال جذب یک هافبک اتفاقی است که برای کفش طلا رخ خواهد داد.

بال چپ و مهاجم
سپاهان سجاد شهباززاده را در خط حمله از دست داد و شاید رضا میرزایی از این تیم جدا شود. با این حال احمدزاده توانایی بازی در پست های چپ و راست را دارد و محمدرضا حسینی و شهریار مقانلو نیز برای جذب وینگر چپ و مهاجم جانشین شهریار مقانلو در این تیم حضور خواهند داشت.
البته برای آشنایی با سپاهان مدل لیگ بیست و دوم باید به این لیست بازیکنان جوان و کسانی که در بازار چندان مورد توجه نیستند اضافه کنیم.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=369471