سیستم یکپارچه فروش خودرو دوباره دچار اختلال شدبه گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ایسکانیوز، مرحله دوم ثبت نام و فروش خودرو (به قید قرعه) از طریق سامانه یکپارچه توزیع خودرو، در تعطیلات عید سعید فطر از روز گذشته (شنبه ۴ تیرماه) آغاز شد و به مدت یک روز ادامه داشت. سه. (تا ۱۷ (سه شنبه ۲۸ تیرماه) ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

متقاضیان می توانند جهت ثبت نام و خرید محصولات مورد نظر خود از هر خودروساز دولتی و خصوصی (ایران خودرو، سایپا، بهمن موتور، کرمان موتور، مدیره خودرو) به سایت اصلی سامانه یکپارچه توزیع خودرو به آدرس sale.iranecar.com مراجعه کنند. ، آرینپارس موتور، فردا موتور و ایلیاموتور) در برنامه های فروش از جمله فروش ویژه، پیش فروش یک ساله، فروش سریع، مشارکت در تولید و برنامه ویژه مادران گام بردارد.

فاز دوم بازاریابی یکپارچه خودرو زیر نظر سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده و سایر نهادهای نظارتی و اداری اجرا می شود.

در حدود ۲۲ ساعت از شروع ثبت نام، برخی از مشتریان در روند ثبت نام خود با مشکل مواجه شده اند. صبح امروز با توجه به نظارت های انجام شده، وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که در حال حاضر مسئولان وزارت حریم خصوصی در حال رفع مشکل هستند و این مشکل در کمترین زمان ممکن حل خواهد شد. با توجه به اینکه مهلت ثبت نام تا ساعت ۱۷:۰۰ روز سه شنبه (تیرماه) می باشد، مشتریان نگران نباشند.

همچنین وزارت حراست اعلام کرد که مقرر شد شرکت مگا (اپراتور فروش آنلاین خودرو/سامانه یکپارچه) اطلاعات مربوط به مسائل سامانه را منتشر کند. تا زمان انتشار این گزارش هیچ اطلاعیه یا بیانیه ای منتشر نشده است.

انتهای پیام/