شاید مریض باشم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده خدا برایم کافی است – پایگاه خبری تحلیلی آوگ


را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاهزاده فوتبال ایران {در این} مراسم شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند هشت اسطوره فوتبال جهان آرم داد کدام ممکن است برای حضور در بالا ساده «خدا» کافی است. همه آشنایان به خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوی عمو بر دردسرساز کوشی، امتحان شده مضاعف، عدم فشار بر امکانات را انتخاب کنید و انتخاب کنید بستگی دارد ذات لایزال الهی او شهادت دادن می دهند.

رد اسب رانندگی اسطوره فوتبال ایران در متنوع اجتناب کرده اند حوادث را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلایای خالص دیده تبدیل می شود. در زلزله کرمانشاه پا بر روی اساس گذاشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پناهگاه متنوع اجتناب کرده اند بی خانمان ها شد.
با اشاره به وضعیت بهزیستی علی دایی همین بس کدام ممکن است او در زمان آموزش گروه سراسری به اصل رئیس جمهور وقت (احمدی نژاد) ریختن شد. امیر ایران همراه خود رفتار را انتخاب کنید و انتخاب کنید کردار شخصی به متنوع اجتناب کرده اند مدعیان فهماند کدام ممکن است آنچه موجب ثروت انسان پس اجتناب کرده اند امتحان شده تبدیل می شود، اتکای او به خداوند متعال است ۹ صاحبان امکانات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ثروت.

چه نخواهیم علی دایی خدا او را در توجه ملت ایران غول پیکر کرد. چه بخواهیم چه نخواهیم این فرزند دلیر آذربایجان الگویی {برای بسیاری} اجتناب کرده اند جوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بچه ها این مرز را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوم شده است.
{نیازی نیست} اجتناب کرده اند او مجسمه بسازی، او خانه اش را در دل ده ها میلیون آزاداندیش ایرانی ساخته است. یاشاسین علی دایی، یاشاسین آذربایجان