شفا دهنده اجساد دختران متخلف دستگیر شد!


دکتر حسران به جرم تجاوز به اجساد زنان و دختران جوان در سردخانه بیمارستان به ۱۰ سال زندان محکوم شد. این پزشک ۴۲ ساله به نام اورتان ناندن پس از افشای راز خود مدعی شد که پس از طلاق همسرش دیگر نمی تواند با زنی دوست باشد و این نقشه شگفت انگیز را طراحی کرد.

چندی پیش، مقامات بیمارستانی در نیوجرسی با شکایت خانواده های برخی از بیماران مواجه شدند که ادعاهای تکان دهنده ای داشتند.

خانواده ها اعلام کردند که آثار تجاوز جنسی را بر روی اجساد خود که دختران و زنان جوان بودند مشاهده کردند و خواستار پیگیری شدند.

هنگامی که اجساد زنان و دختران به دستور قاضی پرونده مورد بررسی قرار گرفت، مشخص شد که تجاوز جنسی زمانی رخ داده است که قربانیان دیگر در قید حیات نیستند.

به این ترتیب روند پس از مرگ بیماران در بیمارستان به صورت مخفیانه رصد می شد و زمانی که بیشتر شبهات پلیس متوجه خدمه خدمات بود، ناگهان تاثیر این پزشک ۴۲ ساله پیدا شد.

دکتر اورتان که همزمان با مرگ دختر ۱۷ ساله ای به دلیل نارسایی قلبی و تنفسی، بدون اطلاع از دوربین مخفی سردخانه داوطلب شد تا نگهبان شب بیمارستان شود. به سراغ این جسد رفت و به آن تجاوز کرد و همزمان از سوی ماموران امنیتی و پلیسی که شبانه روز دوربین را زیر نظر داشتند دستگیر شدند.

این پزشک بسیار خجالتی در این مصاحبه اعتراف کرد که پس از خیانت به همسرش و رفتن او نتوانسته با زنی آشنا شود زیرا میل به زنان داشت و تصمیم گرفت با اجساد زنان و دختران رابطه برقرار کند. .

این پزشک آمریکایی در حضور اعضای هیئت منصفه محاکمه شد و قاضی او را به ۱۰ سال زندان و پرداخت غرامت به خانواده اجساد محکوم کرد.

منبع: رکنا