شوک سیاوش یزدانی در آستانه شروع لیگ برتر – سایت تحلیلی افگ نیوز


شوک برای سیاوش یزدانی در آستانه شروع لیگ برتر

به گزارش خبرگزاری اوغسیاوش یزدانی مدافع سابق استقلال پس از حضور در نیروی دریایی به عنوان بازیکن چند روزی در تمرینات این تیم حاضر شد اما حتی یک دقیقه هم در ترکیب این تیم حضور نداشت. در آن زمان این نگهبان باتجربه وضعیت روحی و روانی اش را دلیل عدم حضور در تمرینات اعلام کرد. نکته جالب اینکه یزدانی در این مدت تنها شنبه ها برای حضور در اردو به انزلی می آمد و به تمرین ملوان نرفته بود.

در آن شرایط سیاوش یزدانی با گرفتن کفالت پدرش تقاضای عفو دائم کرد، اما درخواست او که در دوران خدمت ارائه شده بود رد شد و نتوانست عفو خود را دریافت کند.

در این شرایط یزدانی مجبور شد به تمرینات ملوان برگردد و حتی دو دوره با این تیم تمرین کرد اما رفتار این بازیکن باعث نارضایتی مازیار زارع شده است. سرمربی تیم ملوان که از غیبت یزدانی در تمرینات پیش فصل تیمش ناامید شده است، حالا اعلام کرده که نیازی به حضور او نیست و به مدیریت باشگاه نامه داده است که این بازیکن نیاز نیست.

این اتفاق در حالی رخ داد که سیاوش یزدانی هنوز زمان زیادی از خدمت سربازی اش باقی مانده است و با توجه به نامه مازاد بر خدمت سرمربی ملوان، مشخص نیست که او به چه جایگاهی می رسد. در حال حاضر از نظر قانونی باید به اردو برود اما ظاهراً برخی از مدیران باشگاه قایقرانی درصدد رفع مشکل هستند. باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می افتد.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=371039