شوک یک سرمربی خارجی در یک باشگاه لیگ برتری; من دیگر نمی توانم در ایران بمانم! – پایگاه خبری تحلیل افق


آقای بردیف

به گزارش خبرگزاری افوگ، قربان بردف پس از بازی دوستانه با العداله عربستان در جمع اعضای تیم گفت: در چند روز اخیر بحث بازگشت من به فوتبال روسیه مطرح شده است و بر همین اساس – از سوی دیگر. صحبت‌ها جدی‌تر شده است و در همین راستا امروز خواهان ترک تراکتور هستم.» من آن را به رهبری باشگاه ارائه کردم.

وی با بیان اینکه موضوع «پول» در انتخاب تیم جدید مطرح نیست، تاکید کرد: جدایی از تراکتورسازی فقط به زور و با توجه به نیاز فوتبال روسیه و با توجه به اخلاقم برای من اتفاق افتاد. مسئولیت، من باید این به کشور برگردم.” از آقای زنوزی تشکر می کنم که به من برای حضور در تراکتورسازی دادند و در این مدت در کنار کمک ها، تمام تجهیزات و شرایط لازم را فراهم کردند.

وی در ادامه افزود: حضورم در تراکتا باعث آشنایی بیشتر من با اعضای تیم، هواداران و ملت ایران شده است. اکنون با همه شما رابطه دوستانه و صمیمانه ای دارم که دستیابی به آن آسان نبوده و پایان آن آسان نخواهد بود.

بردیف در پایان گفت: امیدوارم هیات مدیره و مدیریت باشگاه شرایط من را درک کنند و همچنین امیدوارم بتوانم در آینده به باشگاه تراکتورسازی کمک کنم.

مهدی کیانی کاپیتان تراکتورسازی پس از انتشار این خبر با قربان بردیف صحبت کرد و گفت: صرف نظر از تصمیم مدیریت باشگاه در خصوص درخواست جدایی شما از شما و همکارانتان به نمایندگی از بازیکنان تشکر می کنم. شما برای تراکتورسازی و ما بازیکنان زحمت کشیدید و روز بسیار خوبی را با شما سپری کردیم.

گفتنی است، اردوی تراکتورسازی در آنتالیا ترکیه که از ۲۹ آبان ماه آغاز شده بود، امروز – دوم آذرماه – به پایان رسید و اعضای تیم فردا به ایران بازخواهند گشت.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=374077