«طرح حفاظتی» تا یک ماه دیگر تکمیل می شود!


آفتاب نوشت: رضا باقری اصل: تلاش برای ایجاد آموزش برنامه ای از پیش دبستانی تا بالاتر از کشور، سرفصل های مورد نیاز ارائه شده و پیشرفت خوبی حاصل شده است.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس گفت: دو لایحه مهم در اقتصاد دیجیتال در حال بررسی است که اولی بحث محرمانگی و دومی لایه حفاظت از داده ها یا به اصطلاح برنامه حفاظت سایبری است. که ظرف مدت یک ماه به کمیسیون مربوطه ارائه می شود.به صورت دیجیتالی حسابرسی و خلاصه می شود.

ˈرضا باقری اصلˈ روز چهارشنبه در نشست با فعالان حوزه ICT استان با اشاره به اینکه موضوع مهارت و برنامه نویسی بیش از هر زمان دیگری با دستور وزیر ارتباطات در اولویت قرار گرفته است، افزود: تلاش می کنیم در این زمینه سرمایه گذاری کنیم. این رشته. . ، جایی که ۵۰۰۰۰ نفر می توانند در برنامه آموزش ببینند و آموزش ببینند.

وی با بیان اینکه این وزارتخانه در تلاش برای افزایش مهارت علاقه مندان به رشته برنامه نویسی است، افزود: در تلاش هستیم آموزش برنامه نویسی را از مقطع پیش دبستانی به بالا در کشور ایجاد کنیم که سرفصل های مهمی را ارائه کرده و خوب کرده است. پیش رفتن.”

این مقام مسئول ادامه داد: تلاش می کنیم بر اساس قانون و مقررات بر این موضوع نظارت دقیق داشته باشیم و از سوی دیگر چالش ها و ضعف هایی نیز در رابطه با تعرفه ها داریم.

وی با اشاره به اینکه بحث ادارات شهرستان ها و بحث تعرفه ها مطرح است، گفت: امیدواریم این موضوع به سرانجام برسد، رزمندگان نباید مانع از تحول فکری خدمات دولتی شوند، به عبارت دیگر باید فعالیت آنها انجام شود. نظارت شده است.”

معاون وزیر ارتباطات در امور مجلس، توسعه زنجان را نیازمند مصوباتی دانست و ادامه داد: آمادگی داریم این آیین نامه را به صورت پایلوت در کشور تصویب کنیم.

وی با بیان اینکه سطح موضوعات مطرح شده در استان متفاوت بوده است، اضافه کرد: زنجان پس از استان یزد رتبه دوم را در حوزه فناوری اطلاعات در کشور دارد چرا که نخبگان کشوری فعالیت های بسیار خوبی در کشور دارند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه یک سامانه کامل اکولوژیکی در استان راه اندازی شده تا در جهت تکمیل و بازسازی ثروت خود قدم بردارد، ادامه داد: از دانشگاه و حضور یک مرجع O در این ایالت و اعمال قدرت می تواند به درک مسائل کمک کند.

وی با تاکید بر استفاده از فرصت ها و صرف وقت، تاکید کرد: زمان عامل بسیار مهمی در کسب و کار دیجیتال است زیرا به ارائه محصولات و خدمات مناسب در جامعه کمک می کند.

باقری اصل با اشاره به اینکه سهم سرمایه گذاری دیجیتال در چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته است، افزود: دسترسی به گروه های پرطرفدار برای فناوری های نوین ارتباطی نوعی عدالت اجتماعی اما نوعی کسب و کار است.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه کار گروه اقتصاد دیجیتال توسط دولت ایجاد شده است، گفت: و اصلاح شده استفاده می شود.

وی با بیان اینکه اولویت های کاری گروه متشکل از اعضای دولت مشخص شده و جلسات منظم برگزار می شود، گفت: مجوزها نیز بلافاصله صادر می شود.

این مقام مسئول در خصوص مشکلات صدور مجوز برای بخش خصوصی گفت: این مجوزها تا حدی مبتنی بر مدیریت ریسک های احتمالی و جلوگیری از مشکلات آتی است، اما باید روند اخذ و مدیریت این گونه مجوزها تسهیل شود تا مشکلی ایجاد نشود. برای بخش خصوصی.”

وی در خصوص سهم ۱۰ درصدی بخش خصوصی از فناوری اطلاعات و ارتباطات و چگونگی کسب این سهم در کشور، خاطرنشان کرد: همه ما در بخش دولتی و خصوصی باید برای تحقق این امر تلاش کنیم و این مسئولیت فردی نیست.

انتهای پیام/