عباس عبدی: بنیانگذاران شرایط فعلی مشخص هستند، دست به آن نزنید!


عباس عبدی در اعتماد نوشت: هر رئیس‌جمهوری که بخواهد به کلی رد و تخطی از قبلی‌ها داشته باشد، خودش را رد کرده و تجاوز کرده است و این شتر دیر یا زود در خانه‌اش می‌خوابد. آقای روحانی هم مشکلی داشت که بارها به آن اشاره شد اما به آن توجه کافی نکرد.

رئیس جمهور سابق شعار می دهد و وعده می دهد، او حق ندارد بعد از حضور در قدرت توبیخ کند و بگوید اوضاع از آن چیزی که فکر می کرد بدتر است. این اعتراف به جهل و نوعی تقلب سیاسی است. کشور را به جایی رساند که تقریباً برای همه باز بود.

همه چیز برای نومحافظه کاران روشن بود که رقیبی در دادگاه و مجلس و سازمان های جاسوسی نداشتند و باید به این وعده ها عمل کنند.

مطمئناً مردم انتظار ندارند که همه مشکلات در کوتاه مدت حل شود یا وعده ۱۰۰ درصد محقق شود، اما مردم متوجه سردرد نمی شوند. آیا آنها می دانند که آیا ما جلو می رویم یا نه؟

وقتی آقای وقتی رییسی از رفتار آقای دکتر انتقاد کرد. روحانی، من شخصاً آن را دوست داشتم و فکر می کردم که دیگر این شخصیت را نخواهیم دید. این رفتار چندین ماه ادامه داشت تا اینکه خیلی پایین آمدند و حالا دولت قبل را مقصر می دانند. حامیان پرونده او تلاش کرده اند تا رونوشت واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند. پس پیشنهاد می کنم که آقا نباشد. رئیسی یا سایر اعضای دولت یا حامیان آنها نباید از این ابزار برای توجیه بی توجهی و شرایط استفاده کنند. بنیانگذاران دولت فعلی شناخته شده اند، بهتر است زیاده روی نکنید.

انتهای پیام/