عفونت ها و مرگ و میر ناشی از ویروس جدید کووید روسیه همیشه در حال وقوع است


براساس داده های رسمی ، به دلیل پوشش کم واکسن و عدم تمایل کرملین برای تشدید مقررات ، شیوع و مرگ و میر روزانه کرونا در روسیه تقریباً هر ساعت در روز دوشنبه رسید.

در روسیه ، کارگروه دولتی کروناویروس 29،409 مورد جدید گزارش شده را ثبت کرد که بیشترین تعداد موارد تایید شده از ابتدای سال و تنها کمی کمتر از نقطه اوج همه گیری در ماه دسامبر است.

عفونت ها و مرگ و میر ناشی از ویروس جدید کووید روسیه همیشه در حال وقوع است

در روز دوشنبه ، 957 نفر دیگر تلفات ثبت کردند و تعداد روزانه مرگ و میرها از زمان شروع شیوع بیماری به 968 نفر رسید که بالاترین رقم از زمان شروع شیوع است.

به گفته یک گروه کاری دولتی ، روسیه در حال حاضر بیشترین تعداد مرگ و میر را در اروپا در اثر این همه گیری دارد و بیش از 217،000 نفر جان خود را از دست می دهند.

عفونت ها و مرگ و میر ناشی از ویروس جدید کووید روسیه همیشه در حال وقوع است

اداره آمار ایالتی ، که میزان مرگ و میر را متفاوت از دولت فدرال می داند ، از جمله مواردی که کروناویروس علت اصلی مرگ محسوب نمی شد ، حدود 418،000 مرگ را در افراد آلوده به ویروس COVID -19 ثبت کرد. افزایش قابل توجه بیماریها و مرگ و میرها از ماه گذشته آغاز شد و مقامات پوشش ضعیف واکسیناسیون را مسئول افزایش تعداد آنها دانستند. تاتیانا گولیکووا ، معاون نخست وزیر روسیه ، روز جمعه گفت 47.8 میلیون روس ، یا تقریبا 33 درصد از جمعیت نزدیک به 146 میلیون نفر این کشور ، حداقل یک دوز واکسن کروناویروس دریافت کرده اند که 42.4 میلیون نفر یا تقریباً 29 درصد آنها را دریافت کرده اند. واکسن به طور کامل

دیمیتری پسکوف ، سخنگوی کرملین ، با ابراز نگرانی از افزایش بیماریها و مرگ و میرها ، خاطرنشان کرد که بیمارستانهایی در برخی مناطق به زودی ساخته می شوند. با وجود رضایت از سرعت کند واکسیناسیون ، پسکوف با تصور مجازات برای افرادی که واکسن دریافت نکرده بودند مخالفت کرد و تأکید کرد که دولت منطقه ای باید تعیین کند که آیا محدودیت های کروناویروس را اعمال کند یا نه.

شرکت کنندگان در رویدادهای عمومی عمومی و ورود به سینما ، رستوران ها و دیگر اماکن در مناطق خاص محدود به کسانی بود که واکسینه شده بودند ، اخیراً از COVID-19 در معرض ابتلا به این ویروس بودند یا در 72 ساعت گذشته آزمایش آنها منفی بود.

با این حال ، زندگی در مسکو ، سنت. پترزبورگ و بسیاری از شهرهای بزرگ دیگر مانند گذشته ادامه می دهند و شرکت ها به صورت استاندارد و الزامات نقاب به شدت ضعیف عمل می کنند. مقامات مسکو روز دوشنبه اعلام کردند که در دسترس بودن آزمایش رایگان ویروس کرونا در مراکز خرید سراسر شهر را افزایش می دهند و می گویند این امر به جلوگیری از شیوع ویروس کمک می کند. در مجموع ، گروه کاری روسیه در مورد ویروس کرونا نزدیک به 7.8 میلیون مورد تأیید شده و 217 هزار و 372 مورد مرگ را ثبت کرده است. با این حال ، سوابق آژانس آمار دولتی روسیه Rosstat ، که مرگ و میرهای مکرر مربوط به کرونا را شمارش می کند ، میزان مرگ و میر بیشتری را نسبت به آمارهای رسمی نشان می دهد.

در گزارشی که روز جمعه منتشر شد ، Rosstat اعلام کرد که بیش از 254،000 نفر در 8 ماه اول امسال بر اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند ، در حالی که بر اساس آخرین آمار ، بیش از 163،000 نفر در سراسر 2020 جان خود را از دست داده اند. آمار مرگ و میر کروناویروس بر خلاف نیروی کار ویروس کرونا ، که فقط شامل قربانیانی می شود که کروناویروس عامل اصلی در نظر گرفته می شود ، Rosstat مرگ و میرهایی را که مشکوک به ویروس کرونا هستند اما تایید نشده اند ، و همچنین مرگ هایی را که کروناویروس معتقد است اما تایید نشده است ، شمارش می کند.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (نمایش همه)دیدگاهتان را بنویسید