«علی دایی» گفت نه؛ اسکوچیچ نجات یافت/ فشار برای قلعه نویی کارساز نشد – پایگاه خبری تحلیلی اوغوف


به گزارش خبرگزاری اوقاف، هیات رئیسه فدراسیون فوتبال دو هفته پس از تصمیم گیری برای سرمربیگری تیم ملی ایران برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تصمیم گرفت دراگان اسکوچیچ را در شرایطی غیرمنتظره قرار دهد.

پس از تصمیم گیری در جلسه هفته گذشته مبنی بر برکناری دراگان اسکوچیچ، هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بدون امضای صورتجلسه به دلیل توصیه های میرشاد مجدی و سایر اعضای هیات رئیسه به صحبت های اسکوچیچ استماع کرد.

میرشاد مجدی رئیس فدراسیون و حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال پس از این جلسه و چند تن دیگر از اعضای هیئت رئیسه جلسه ای خصوصی برگزار می کنند که مشخص است با وجود معرفی امیر قلعه نویی. و جواد نکونام تنها با علی دایی مذاکره خواهند کرد تا بار دیگر هدایت تیم ملی ایران را ادامه دهند.

در نتیجه همچنان درخواست ها برای تغییر نظر علی دایی و پذیرش جانشینی دراگان اسکوچیچ ادامه دارد. اما در تماس های مکرر سران وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و حتی نهادهای بالاتر با او، دایی از دریافت این پیشنهاد راضی نیست.

مسئولان فدراسیون فوتبال از علی دایی خواستند تا شرایط خود را ارائه کند، اما او همچنان از انتشار هرگونه موضوعی برای پایان هرگونه مذاکره برای بازگشت دایی به سرمربیگری تیم ملی ایران خودداری می کند.

پس از اطلاع وزارت ورزش از مخالفت دایی با این درخواست، پیشنهادهایی مانند امیر قلعه نویی و جواد نکونام روی میز مجدی قرار گرفت که مخالفت شدید با حضور آنها مانع از تصمیم گیری در این زمینه شد.

موضوعی که یکی از داوران اصلی فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری افق تایید کرد ابقای اسکوچیچ رابطه مستقیمی با “نه” علی دایی دارد.

مجدی که با پوشیدن پیراهن استقلال تهران به شایعات حضور قلعه نویی قوت داد، با حضور او مخالفت می کند. ضمن اینکه حضور او مخالفان سرسختی در بین اعضای هیات مدیره داشت به همین دلیل بحث حضور این مربی نیز مردود اعلام شد. جواد نکونام با کمترین تایید راهی برای بحث جدی اعضای هیات مدیره پیدا نکرد.

موضوعی که در جلسه هیات مدیره مطرح شد، مسائل حقوقی مربوط به قرارداد با اسکوچیچ است که اعضای هیات مدیره باید به طور کامل با آن موافقت می کردند و همین موضوع باعث شد تا برخی از آنها در نهایت پس از تصمیم گیری در این باره دچار تردید شوند. . پاسخ منفی علی دایی. به حفظ اسکوچیچ رای دهید.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=369607