عملکرد کی روش در ۲ بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال مشخص می شودبه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، صادق ورمزیار درباره وضعیت تیم ملی ایران در شب اولین بازی دوستانه مقابل اروگوئه در کمپ اتریش اظهار داشت: هنوز تیم ملی را در بازی با هدایت کارلوس کی روش ندیده ایم. . ، و باید در این دو مسابقه تدارکاتی مشکلات و مزایایی وجود داشته باشد، ببینیم و بعد صحبت کنیم. انتقال در بعضی جاها کار می کند و در بعضی جاها نه. تیم ملی باید در بازی با اروگوئه و سنگال تست شود تا بدانیم بازگشت کی روش چقدر موثر بوده است.

بیشتر بخوانید:

وی در خصوص شانس صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تصریح کرد: همه به پیشرفت ایران فکر می کنند اما اینکه چگونه موفق شدیم مهم است. می دانیم که ارتقاء با کی روش یا بدون کی روش بسیار دشوار است. امیدوارم این اتفاق بیفتد، اما می دانیم که خیلی سخت است.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره وضعیت آبی پوشان پس از شش هفته لیگ برتر گفت: اگرچه استقلالی ها در آخرین بازی خود مقابل نساجی مازندران از نظر نتیجه و تعداد گل خوب کار کردند، اما همچنان یک قطعه گم شده است. و پیوند این تیم و آن نبود پلی میکر بود. با این حال عملکرد استقلال در بازی گذشته خوب بود و امیدوارم بتوانند با گل های بیشتری در دیدارهای بعدی خود پیروز شوند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/