عکسها | خانم ها پوتین چه کسانی هستند؟ | رهنمودها ویژه دانستن درباره خانوار رئیس جمهور روسیه – پایگاه خبری تحلیلی AVG


به گزارش بی‌بی‌سی، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه همه وقت با توجه به سؤالات درمورد به خانوار‌اش محتاط {بوده است}. در سال ۲۰۱۵، او در یکی اجتناب کرده اند کنوانسیون های مطبوعاتی پایین بالا هم اجتناب کرده اند پاسخ دادن سؤالات با توجه به هویت ۲ دخترش اجتناب کرد.

او اظهار داشت: دخترانم در روسیه مسکن می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده در روسیه تحصیل کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم به آنها خوشحال از می کنم. آنها سه زبان خارجی را روان صحبت می کنند. “من می خواهم همراه خود کسی با توجه به خانوار ام صحبت {نمی کنم}.”

پوتین افزود: «هر کس حق دارد آینده شخصی را انواع تدریجی، مسکن تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود عزت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سربلندی مسکن تدریجی».

پوتین قابل دستیابی است غیر مستقیم به تماس گرفتن برداشتن اجتناب کرده اند آنها نباشد، با این حال دیگران این کار را کرده اند. فینال در اطراف تحریم های آمریکا ماریا ورونتسوا ۳۶ ساله را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاترینا تیخونوا ۳۵ ساله را هدف قرار داده است. منصفانه مقام آمریکایی اظهار داشت: ما معتقدیم کدام ممکن است متنوع اجتناب کرده اند دارایی های پوتین اجتناب کرده اند {اعضای خانواده} پنهان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است آنها را هدف قرار می دهیم.

در حالی کدام ممکن است داده ها به سختی با توجه به مسکن خانوادگی رئیس جمهور پوتین به طور مناسب تأیید شده است، اسناد، گزارش های رسانه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهارات کلی غیر رسمی برای ترسیم تصویری اجتناب کرده اند آنها کافی است.

دختران پوتین چه کسانی هستند؟  |  از خانواده او چه می دانیم؟
ماریا (سمت چپ) رای شخصی را در انتخابات سال ۲۰۰۷ روسیه به در کنار والدینش به صندوق انداخت

آنها خانم ها پوتین را انتخاب کنید و انتخاب کنید شریک زندگی سابقش لیودمیلا هستند. این زوج در سال ۱۹۸۳ روزی کدام ممکن است لیودمیلا مهماندار هواپیما را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوتین مامور KGB بود، عروسی کردند. عروسی آنها ۳۰ سال به اندازه انجامید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} مدت پوتین برای عجله در کلاس های نظام سیاسی روسیه پیشرفت کرد.

آنها در سال ۲۰۱۳ اجتناب کرده اند هم کنار شدند. پوتین اظهار داشت: “آن یک است انتخاب مشترک بود: ما نه اغلب یکدیگر را می بینیم، هر منصفانه اجتناب کرده اند ما مسکن شخصی را داریم.” لیودمیلا اظهار داشت کدام ممکن است پوتین انصافاًً غرق شده است.

خانم عظیم آنها، ماریا ورونتسوا، در سال ۱۹۸۵ به دنیا به اینجا رسید. او زیست شناسی را در دانشکده سن پترزبورگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پزشکی را در دانشکده دولتی مسکو خواند.

خانم Verontsova اکنون منصفانه آموزشی تخصص در سیستم غدد داخل ریز است. او یکی اجتناب کرده اند نویسندگان کتابی با توجه به تأخیر انبساط در کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید محقق وسط تحقیقات غدد داخل ریز در مسکو است. حرفه بازرگانی هم دارد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخش روسی بی‌بی‌سی او را یکی اجتناب کرده اند صاحبان شرکتی می‌داند کدام ممکن است قصد مونتاژ منصفانه وسط عظیم پزشکی را دارد.

خانم ورونتسوا همراه خود تاجر هلندی یوریت اوست واسن کدام ممکن است روزی برای بزرگ نشاط روسیه گازپروم کار می کرد عروسی کرده است، با این حال به نظر می رسد مانند است اکنون آنها اجتناب کرده اند هم کنار شدند. {افرادی که} اجتناب کرده اند زمان حمله به اوکراین همراه خود او صحبت کرده اند می گویند کدام ممکن است او اجتناب کرده اند پدرش حمایت می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گزارش های در سراسر جهان دانستن درباره نبرد را زیر پرس و جو برده است.

در مقابل همراه خود او، خواهرش کاترینا تیخونوا اصولاً کشف نشده دید عموم قرار دارد، ویژه به ویژه {به دلیل} استعدادش در راک اند رول. او را انتخاب کنید و انتخاب کنید شریکش در یک واحد مناسبت در سراسر جهان در سال ۲۰۱۳ مقام پنجم را کسب کردند.

در شبیه به سال همراه خود کریل شامالوف، دوست دیرینه پوتین عروسی کرد. ازدواج آنها در یک واحد پیست اسنوبورد شخصی در نزدیکی سن پترزبورگ برگزار شد. کارمندان بومی گفتند کدام ممکن است این زوج همراه خود سورتمه ای کدام ممکن است توسط سه اسب سفید کشیده شده بود، وارد شدند.

آمریکا در سال ۲۰۱۸ آقای شماالوف را {به دلیل} نقشش در بخش نشاط روسیه تحریم کرد. وزارت خزانه داری آمریکا اظهار داشت: ثروت او اجتناب کرده اند زمان ازدواجش به طرز چشمگیری مرتفع است. این زوج اکنون اجتناب کرده اند هم کنار شدند.

در پی حمله به اوکراین، ۲ پرانرژی روسی {به دلیل} اشغال منصفانه ویلای باشکوه در بیاریتز کدام ممکن است اعلام کردن تبدیل می شود متعلق به آقای شماالوف بود، دستگیر شدند.

خانم تیخونوا در جاری حاضر در دانشکده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرید و فروش واقعاً کار می کند. در سال ۲۰۱۸، او {به طور خلاصه} در رسانه های دولتی روسیه به نظر می رسد شد به همان اندازه با توجه به فناوری علوم اعصاب صحبت تدریجی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این در یک واحد صفحه بحث تجاری در سال ۲۰۲۱. در هیچ منصفانه اجتناب کرده اند این چیزها به اتصال او همراه خود رئیس جمهور ردیابی نشده بود.

آگاه تبدیل می شود کدام ممکن است هیچ کدام اجتناب کرده اند این ۲ زن زمان زیادی را همراه خود پوتین نمی گذرانند.

آقای پوتین منصفانه نوه هم دارد. او در یک واحد تصمیم تلفنی در یک واحد این سیستم تلویزیونی در سال ۲۰۱۷ به آنها ردیابی کرد، با این حال نگفت کدام ممکن است آنها به بعضی دخترش تعلق دارند هر دو به {کدام یک} اجتناب کرده اند آنها تعلق دارند.

وی اظهار داشت: با توجه به نوه هایم، یکی اجتناب کرده اند آنها در جاری حاضر در مهدکودک است. لطفا درک کنید، من می خواهم نیازی ندارم آنها مشابه شاهزاده های سلطنتی عظیم شوند. من می خواهم آرزو می کنم آنها مشابه اشخاص حقیقی روال عظیم شوند.”