(عکس + فیلم) بازی برگشت هالک ایرانی; شورش دوباره با شامپانزه قزاق؟


فرادید| حدود سه ماه پیش بود که سجاد قریب در مقابل جومانوف آلمات باخیتوویچ قرار گرفت و با یک باخت تحقیرآمیز فضای خود تهاجمی و انتقادی را ایجاد کرد. حالا پس از ۸۵ روز برخی رسانه های کشور مدعی هستند این دو برای دومین بار مقابل هم قرار می گیرند.

به گزارش فرادید، هالک قلابی ایران هنوز درباره بازی برگشت با گوریل قزاق صحبت نکرده است. اما رسانه ها مدعی شده اند که قرارداد مسابقه باز بوکس بین این دو بوکسور کلاسیک به امضای هر دوی آنها رسیده است.

(عکس + فیلم) بازی برگشت هالک ایرانی;  شورش دوباره با شامپانزه های قزاق؟

به گزارش خبرآنلاین، کمتر از یک ماه دیگر و در دومین مبارزه سجاد غریبی، هالک ایرانی مقابل جومانوف آلمات باخیتوویچ یا همان گوریل قزاق وارد رینگ مبارزه می شود.

از سوی دیگر عکسی از متن قرارداد این دو در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که نشان می دهد سجاد غریبی و باخیتوویچ در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۲ (۲۱ آبان ۱۴۰۱) دوباره در رینگ بوکس با هم مبارزه خواهند کرد.

با این حال سجاد قریب هنوز چیزی در مورد مبارزه مجدد با گوریل قزاق نگفته است. اما هالک ایرانی ویدئوهایی از تمرینات تدارکاتی خود در سالن بدنسازی اواسط شهریور ماه منتشر کرد.

در کنار این ویدئوها، حمزه مرادیان، مربی بوکس او در اولین مبارزه، سجاد قریب را همراهی می کرد. این موضوع در عین حال به ادعای بازگشت زودهنگام هالک ایرانی به رینگ دامن زد.