فصل جابجایی پرسپولیس / درویش به درستی انتخاب شد! + عکس – سایت تحلیلی خبری افق


حضور دانیال اسماعیل فر، علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، سروش رفیعی و محمدمهدی احمدی در باشگاه پرسپولیس و عکس و امضای آنها نشان می دهد که کادر مدیریتی باشگاه پرسپولیس نسبت به سایر رقبا در تامین نیازهای فنی کوشاتر هستند. کارکنان این باشگاه یک تیم هستند.

از باشگاه پرسپولیس خبر رسیده است که یحیی گل محمدی حدود ۲۰ روز مانده به پایان فصل گذشته لیست رفت و آمد بازیکنان تیم لیگ برتری بیست و دوم پرسپولیس را به مدیرعامل این باشگاه داده و درویش این موضوع را به مرد معتمد خود اطلاع داده است.

محمد محمدی پیشکسوت پرسپولیس و معاون ورزشی این باشگاه که در روزهای ابتدایی حضورش با مخالفت سرسخت برخی از پیشکسوتان مواجه شد، حالا نقش پررنگ و تاثیرگذاری خود را در این انتقال نشان داده است.

محمد محمدی به دلیل ارتباط خوبش با مدیران باشگاه یا مدیران برنامه های چند بازیکن مورد نظر یحیی گل محمدی، توانست در عین حال رابط خوبی بین دراویش و بازیکنان مورد نظر یحیی گل محمدی باشد. او که در این مدت نامش را در نقل و انتقالات پرسپولیس به کرات نشنیده ایم، در واقع نان آور اصلی نقل و انتقالات پرسپولیس است که مشغول کارهای مربوط به جذب بازیکن یا اضافه شدن اعضای تیم بدون قرارداد است.

با این حال نمی توان دست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را در عقد قرارداد با گل محمدی باز کرد. اینکه برای فروش درصدی از سهام باشگاه مبلغ زیادی در حساب بانکی پرسپولیس موجود است پس اجازه دهید پرسپولیس آزاد باشد. اما چیزی که باعث شد پرسپولیس در این دوره در نقل و انتقالات سریعتر از سایر رقبا عمل کند، حضور معاون ورزشی باشگاه در قلب انتقال پرسپولیس بود و می توان گفت بزرگترین موفقیت پرسپولیس در نقل و انتقالات در تاریخ بیستم رقم خورد. درویش ۱۱ اردیبهشت بخشنامه ای برای محمد محمدی معاون ورزش باشگاهی پرسپولیس صادر کرد.