فناوری پیشرفته برای تسریع توسعه درمان های نسل بعدی


تاریخ انتشار: 12 اکتبر 2020
زمان: 8:00 صبح PT ، 11:00 صبح ET ، 5:00 بعد از ظهر CET

شرکت های داروسازی از توسعه درمان های استاندارد آنتی بادی مونوکلونال به ساختار آنتی بادی پیچیده تر و داروهای ژنتیکی جدید می روند. این مولکولها نه تنها پیچیده تر هستند ، بلکه دانشمندان نیز تحت فشار زیادی هستند تا تعهدات مولکولی را زودتر درک کرده و شکاف توسعه را در یک بازه زمانی بسیار کوتاهتر برطرف کنند. به این ترتیب ، ارزیابی تحلیلی این نمونه های تصفیه شده پیچیده تر ، زیادتر می شود و نتایج در زمان کمتری مورد نیاز است. در نتیجه ، محققان فوراً به فناوری هایی نیاز دارند که از سرعت و استحکام کافی برخوردار باشند تا بتوانند با سرعت توسعه بیوتراپی نسل بعدی همگام شوند.

اینجا GEN در وبینار ، ما نگاهی دقیق تر به جدیدترین فناوری هایی خواهیم داشت که به طور خاص برای پاسخگویی به چالش های صنعت داروسازی مورد استفاده قرار گرفته است. به عنوان مثال ، ما جزئیاتی در مورد یک سیستم الکتروفورز چند مویی می شنویم که محققان را قادر می سازد نمونه های متعدد را به طور قابل توجهی سریعتر از روشهای سنتی انجام دهند ، و تجزیه و تحلیل خلوص و پایداری پروتئین را با توان بالا ، مانند یکپارچگی ژنوم و حاکمیت AAV انجام می دهد. برای تجزیه و تحلیل پروتئین درمانی پیچیده ، ما در مورد ابزار جدید LC-MS / MS QTOF ، مانند برنامه های نرم افزاری و قابلیت های پردازش داده های پیشرفته که برای ارائه خصوصیات نمونه کامل ، از جمله شناسایی ناخالصی استفاده می شود ، بیشتر خواهیم آموخت.

یک جلسه پرسش و پاسخ زنده پس از ارائه ارائه می شود و به شما این فرصت را می دهد تا از اعضای متخصص ما س questionsال بپرسید.


لوگوی sciex

دیدگاهتان را بنویسید