فکر می کنم داوران من را دوست دارند!به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، استقلال با برتری یک بر صفر مقابل هواداران در ورزشگاه دستگردی اختلاف دو امتیازی خود را با پرسپولیس در صدر جدول حفظ کرد.

ادامه مطلب

ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در نشست خبری پس از سه محرومیت و پیروزی تیمش گفت: از کسب سه امتیاز بسیار خوشحالیم. در نیمه اول بازی تحت کنترل ما بود. حداقل می توانستیم سه گل بزنیم. در نیمه دوم حریف ریسک های زیادی کرد و با قدرت شروع کرد. تیم آنها تجدید شد و سه تغییر ایجاد کرد. آنها با ارسال توپ مستقیم به درون دروازه ما را دچار مشکل کردند. فن خوب جنگید و خوب دوید. رفتار خوبی از تیم هواداران دیدم. هواداران کار را برای ما سخت کردند.

سرمربی استقلال یادآور شد: حتی در نیمه دوم که خوب کار نکردیم، در پایان بازی رقابتی بود. تبریک به تیم هواداران؛ خوب بازی کردند. به سرمربی تیم تبریک می گویم. هوادار یک تیم جنگنده است و با تمام وجود بازی می کند. نیمه دوم برای ما سخت بود، اما در طول بازی مستحق کسب سه امتیاز و پیروزی بودیم.

وی درباره دریافت کارت زرد از داور مسابقه گفت: نمی دانم چرا کارت زرد گرفتم؟ من متوجه این موضوع نشدم. شاید آنها مرا دوست دارند و دوستم دارند. من با داور اول و چهارم صحبت نکردم. داشتم با کارکنانم صحبت می کردم. این چیزی است که باید بدانم. البته میدونم!

ساپینتو درباره صحبت با بهزاد غلامپور و دریافت کارت زرد از داور و صحبتی که با ساکت الهیمی داشت و در آغوش گرفتن او گفت: داشتم با کمکم صحبت می کردم. داشتم با همه حرف میزدم من نمی دانم؛ آیا نباید با کارکنانم صحبت کنم؟ آیا به خاطر این است؟ (که کارت زرد گرفت) فکر می کنم فقط می توانم از طرف خودم صحبت کنم.

سرمربی استقلال درباره صحبت با الهامی گفت: آقای. الهامی هم مثل من احساساتی دارد. ۹۰ دقیقه دعوا کردیم و به هم احترام گذاشتیم. این چیزی است که من دوست دارم. همه با احترام از تیم خود دفاع می کنند.

او گفت که قبل از فصل تدارکاتی با هواداران بازی می کرد و امروز چه تفاوتی را شاهد بود؟ او گفت: این یک بازی متفاوت بود. آن بازی از ابتدای فصل بود. اولین بازی فصل بازیکنان متفاوتی داشت. آن زمان بازی دوستانه در ذهن بازیکنان نبود. ما می دانستیم که هوادار یک تیم رقابتی است.

ساپینتو درباره کسب ۲۲ امتیاز به هفته یازدهم و اینکه اگر می توانست در هفته های قبل بازگردد و در صدر جدول باشد، چه کارهایی می توانست انجام دهد، گفت: فقط قضاوت می کنم! تا الان باید به امتیاز ۲۸ می رسیدیم. باید ۶ امتیاز بیشتر بگیریم. لیگ برای همه سخت است. برای ما، سپاهان و پرسپولیس سخت است. این آغاز است. یک سوم فصل کار کردیم. دو سوم فصل و کارمان باقی است. قسمت سخت باقی می ماند. قسمت دوم لیگ برتر سخت تر از قسمت اول است. هنوز حرف های زیادی برای گفتن داریم.

سرمربی استقلال درباره کیفیت چمن ورزشگاه تسگردی و درخواست استقلال برای بازی در ورزشگاه آزادی گفت: قبلا اینجا تمرین می کردیم. بدتر بود اما بهتر شد. چمن امروز زیبا بود. فکر می کنم زمین امروز در شرایط خوبی بود.

وی درباره وضعیت صالح حردانی و ابوالفضل جلالی که ملی پوش هستند اما به ندرت برای تیمش بازی می کنند و استراتژی اش برای نتایج تیمش و آن بازیکنان برای حضور در جام جهانی گفت: من صد نفر دارم. درصد اعتماد به نفس در هر دو من آنها را دوست دارم. من دو دفاع راست و دو دفاع چپ دارم که هر دو خوب هستند. من نمی توانم همه را وارد میدان کنم. من معتقدم همه یکسان هستند. همه بازی می کنند و به تیم کمک خواهند کرد. فصل بزرگی در پیش داریم. اینطور نیست که اگر بازی نکنند به تیم ملی نمی روند. آنها در تیم ملی حضور دارند. خوشحال می شوم اگر بتوانیم بازیکنان بیشتری برای تیم ملی تهیه کنیم. نه تنها این دو، بلکه همه می خواهند بیشتر بازی کنند.

ساپینتو در پاسخ به اینکه آیا آرزو داشت قبل از جام جهانی در دربی بازی کنند، گفت: دوست دارم الان در دربی بازی کنم. این برای من یک شگفتی است. دوست داشتم الان بازی کنم اما نشد.

وی در پاسخ به نتایج تیم ملی در جام جهانی گفت: تیم ملی با اسکوچیچ خوب کار کرد. تیم ملی با کارلوس کی روش خوب کار می کند. آنها مقابل دو تیم بسیار قدرتمند بازی کردند. بگذار تیم ملی کار خودش را بکند و همه به تیم ملی انرژی مثبت بدهند.

سرمربی تیم ملی درباره آخرین بازی تیمش در سوپرجام و احتمال موفقیت تیمش در شهر کرمان و قهرمانی در استقلال گفت: خیلی خوب فکر می کنیم. سوپرکاپ یک بازی متفاوت است. این فینال است. برای آنها و ما سخت خواهد بود. برای پیروزی باید سرمان را بالا نگه داریم.

انتهای پیام