(فیلم) حمله وحشتناک روباه به زنی در حیاط خانه اشفرادید| روز گذشته فیلم تکان دهنده ای در رسانه های خارجی منتشر شد که نشان می داد زنی در نیویورک مورد حمله وحشیانه روباهی وحشی قرار گرفته است. این ویدیو هم اکنون در بین کاربران اینترنتی در حال پخش است و باعث تعجب و ترس آنها شده است.

به گزارش فرادید به نقل از یاهو، تصاویر دوربین مداربسته زنی را نشان می دهد که در حالی که در حیاط تنهاست با تلفن صحبت می کند، ناگهان روباهی از پشت ظاهر می شود و پای زن را گاز می گیرد. در این هنگام زن از خود دفاع می کند و سعی می کند این حیوان را با دست و پا از خود دور کند.

اما هر بار که روباه سعی می کند به گاز گرفتن دست، بازو و پای زن ادامه دهد. سرانجام مردی با چوب از راه می رسد، اما قبل از آن، روباه زن را لگد می زند و فرار می کند.

مردم محلی گفتند که روباه در نهایت کشته شد، اما قبل از مرگ به فرد دیگری حمله کرد. به گفته آنها، آزمایش هاری نیز مثبت بوده است.

بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، روباه، راکون، خفاش و اسکنک شایع ترین حیوانات وحشی هستند که ناقل بیماری هاری و انتقال ویروس به انسان هستند. حیوانات آلوده به هاری سیستم عصبی مرکزی را آلوده می کنند.

اگرچه این ویروس یک تهدید جدی برای انسان محسوب می شود، اما پس از آلوده شدن انسان قابل درمان است.