قرار احساسی در کافه; سایر دختران شبانه روزی را سرگرم کنید تا اوقات فراغت خود را پر کنندزهرا رضوی در گفت وگو با خبرنگار دانشگاه ایسکانیوز در خصوص چالش ها یا فرصت های پیش روی دانشجویان خوابگاهی اظهار کرد: برخی از کارشناسان یا خانواده ها معتقدند زندگی سهل انگارانه و دور از خانواده می تواند آسیب های زیادی را برای جوانان به همراه داشته باشد؛ اما این موضوع باعث می شود که جوانان و نوجوانان در خوابگاه های دانشجویی زندگی کنند. اما معتقدم این یک موضوع کاملا شخصی است و بستگی به نوع تحصیلات و پختگی افراد دارد. به عنوان مثال، این نوع زندگی به جوانان این فرصت را می دهد که مستقل باشند. اما به دیگران آسیب می رساند.

دانشجوی کارشناسی واحد ارومیه با اشاره به آموزش آنلاین و تعطیلی دانشگاه ها و خوابگاه های دانشجویی گفت: از جدایی مجدد خانواده ها. دردن. این به آنها فرصتی داده است تا مشکلات روحی و جسمی خود را حل کنند تا به مسائل اخلاقی پیش روی آنها رسیدگی کنند.

وی با بیان اینکه کثیفی و گسترش بداخلاقی در خوابگاه ها به سرعت برطرف می شود، گفت: به دلیل همزیستی افراد در اتاق های کوچک و دور از خانواده، دانشجویان بیشتر اوقات خود را در طول روز با هم می گذرانند. این باعث ایجاد حس نزدیکی یا وفاداری کاذب بین آنها می شود. در نتیجه با این افراد ارتباط برقرار می‌کنند و عادت‌های کثیف یا آسیب‌های اجتماعی را می‌پذیرند.

برخی از مردان در خوابگاه با دختران آزار می دهند

رضوی مثالی زد: در خوابگاه های دانشجویی به ویژه دخترانه، همراهی همسالان خود در مهمانی های شبانه یا جلسات عاطفی، امری بسیار رایج است. به عنوان مثال، بارها دیده ام که یک دختر دانشجو، شریک زندگی خود را به رستوران می برد و از شریک عاطفی خود می خواهد که دوستش را نیز به کافه بیاورد.

وی بابیان اینکه متأسفانه برخی از مردان متوجه می شوند که یک دانشجوی دختر در خوابگاه و دور از خانواده زندگی می کند، بر ناامیدی خود افزوده می شود و احساس می کنند که دختران با دانشجویان دختر شبانه روزی سوء استفاده می کنند. به اهداف غیر اخلاقی خود برسند.

وی ادامه داد: دختران وقتی از خانواده جدا می شوند دچار اختلال روانی کلی می شوند. بنابراین آنها سعی می کنند سرگرمی های هیجان انگیزی برای پر کردن اوقات فراغت خود ایجاد کنند. متاسفانه داشتن رابطه عاطفی با مردها و کافه رفتن مرتب اولین انتخاب این دختران است. در پانسیون اغلب دخترانی را می دیدم که همزمان با چند پسر در ارتباط بودند و در طول روز در چندین رستوران.

انتهای پیام/