قیمت آپارتمان نوساز در دو منطقه مجلل پایتخت – سایت خبری تحلیلی عقوف


بررسی آخرین پرونده های منتشر شده برای بازار مسکن در مناطق ۱ و ۳ پایتخت نشان می دهد که تعداد زیادی واحد نوساز در این قسمت از بازار توسط جوانان ساخته شده است. اگرچه تحت تاثیر کاهش چرخه ساخت و ساز و رکود رکورد فعالیت ساخت و ساز در سال ۱۴۰۰ عرضه واحدهای نوساز در سطح شهر کاهش چشمگیری داشته است، اما در شمال تهران اتاق های زیادی وجود دارد که افتتاح نشده است. ، در حقیقت. نیمی از آنها آپارتمان های لوکس با مساحت بیش از ۱۵۰ متر مربع هستند.

به این ترتیب واحدهای نوساز فروخته شده در این مناطق نمی توانند با مقرون به صرفه بودن متقاضیان مسکن با درآمد متوسط ​​ارتباط برقرار کنند و پاسخگوی نیاز کمتر از پنج درصد خریداران در بازار خواهند بود.

در میان متقاضیان مسکن طبقه متوسط، برخی از کسانی که به احسانی گرویده اند، تمایل به خانه دار شدن در شمال شهر دارند، اما از آنجایی که آپارتمان های متوسط ​​و متوسط ​​در این دو منطقه معتبر ارائه می شود، تعداد کمی از آنها وجود دارد. ، مجبورند. اشاره به محله های طبقه متوسط.

در حال حاضر نوع عرضه در شمال تهران تنها با نیازهای بالاترین سطوح درآمدی مطابقت دارد و البته گروهی از سرمایه گذاران املاک نیز می توانند برای خرید ملک به این بخش از بازار مراجعه کنند.

قیمت آپارتمان نوساز در دو منطقه لوکس پایتخت

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=372839