لیست آپارتمان های تهران متری ۴۰ تا ۶۰ میلیون تومان


این روزها خریداران احتمالی آپارتمان های مسکونی در تهران به دنبال فایل قیمت ۴۰ تا ۶۰ میلیون تن در هر متر مربع هستند.

به گزارش «دنیای اقتصاد»، بررسی آخرین فایل های عرضه شده برای فروش در بازار مسکن نشان می دهد که آپارتمان های مسکونی در محدوده قیمتی مطلوب یعنی نزدیک به میانگین قیمت شهر و کمی بیشتر از آن ، می تواند. در اکثر مناطق شهر به جز چند منطقه شیک شمال تهران موجود است.

دلالان املاک می گویند در بازار راکد امروزی، معدود خریدارانی که قصد خرید ملک را دارند، اغلب با بودجه اندک به سراغ آنها می آیند و تمایل به بازدید از خانه های ۲ تا ۵ میلیارد تنی دارند که برخی از این خریداران به احسنی تبدیل می شوند که آنها را به خود اختصاص می دهند. می خواهند ملک مصرفی قبلی خود را که در آن زندگی می کردند، به واحدی با مساحت و امکانات بیشتر یا مساحت بزرگتر تغییر دهند.

در محدوده قیمتی ۴۰ تا ۶۰ میلیون تن در هر متر مربع، تعداد زیادی آپارتمان قدیمی در مناطق ۴ و ۵ وجود دارد، اما برای کسانی که ترجیح می دهند واحد نوساز خریداری کنند، در سایر مناطق، واحدهای نوساز با این بازه قیمتی قرار داده شده است. . ارسال شده.

در محله هایی مانند تهرانپارس شرقی، آجاردر، مجیدیه، ستارخان، نارمک، دبستان، ایران، دروازه شمیران، سپه، سبلان، پیروزی و… خانه های نوساز یا یکی دو ساله با این قیمت به بازار مسکن عرضه شده است. تنوع، اکثر آنها “متوسط ​​قیمت” در نظر گرفته می شوند.

قیمت آپارتمان در تهران