لیورپول و فولام مستقیماً در ۱۵ آگوست ۱۴۰۱ اعلام کردند


دو تیم لیورپول و فولام امروز در اولین دیدار لیگ برتر جزایر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. برای تماشای پوشش زنده بازی لیورپول و فولام در ۱۵ آگوست ۱۴۰۱ با ما همراه باشید.

لیورپول تحت هدایت یورگن کلوپ پس از یک تور پر فراز و نشیب قبل از فصل جدید، امروز باید در دیدار افتتاحیه فصل جدید لیگ برتر به مصاف فولام برود. برای تماشای پوشش زنده بازی لیورپول و فولام در ۱۵ آگوست ۱۴۰۱ با ما همراه باشید.

لیورپول و فولام مستقیماً در ۱۵ آگوست ۱۴۰۱ اعلام کردند

سال گذشته لیورپول با عملکرد خوب خود شانس کسب ۴ عنوان قهرمانی را داشت اما در نهایت به دو عنوان بسنده کرد و دو عنوان ارزشمند جزیره و لیگ قهرمانان را از دست داد. آنها در پنجره نقل و انتقالات با جدایی سادیو مانه مواجه شدند و به عنوان جانشین، داروین نونز ستاره فصل گذشته بنفیکا را جذب کردند.

فولام به تازگی صعود کرده اما در سال های اخیر نقش بالابر جزیره را بازی کرده و در مرحله اول آزمون سختی را پیش رو دارند و باید به مصاف لیورپول بروند که تنها ۳ بار مقابل آنها پیروز شده است. ۱۱ بازی و ۸ شکست.

دو تیم امروز از ساعت ۱۶ به میزبانی فولام به مصاف یکدیگر خواهند رفت. از یکی از پیوندهای زیر برای تماشای پوشش زنده بازی لیورپول و فولام در ۱۵ اوت ۱۴۰۱ در شروع بازی استفاده کنید:

لینک ۱: پخش زنده فوتبال لیورپول و فولام در ۱۵ اوت ۱۴۰۱

لینک ۲: پخش زنده فوتبال لیورپول و فولام در ۱۵ اوت ۱۴۰۱

انتهای پیام