لیگ قراردادهایی را که فراتر از استاندارد بازیکنان فوتبال باشد ثبت نمی کندبه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، میرشاد مجدی جدای از یک بازی دوستانه نه اعتیادآور، درباره بحث قراردادهای نامحدود بازیکنان و مربیان لیگ برتری گفت: این هفته روی این بحث متمرکز شدیم و دیدیم که اعداد و ارقام دور از دسترس است. از بزرگان سازمان لیگ موضوع را بررسی کرد و به این نتیجه رسید که برای ثبت قرارداد باید محدودیتی وجود داشته باشد و اگر فردی بیش از آن سطح قرارداد بگیرد، قراردادش ثبت نمی شود.

وی افزود: قبلا فرآیندی را انجام دادند که موفقیت آمیز نبود. اگر لیگ و فدراسیون فوتبال این ارقام را حفظ نکنند، معلوم نیست سال آینده چه اتفاقی برای آن ارقام می افتد. در جامعه ما دستمزد کارگران نسبت به تورم رشد نمی کند و اگر الان جلوی اختلاس گرفته نشود نمی توان کاری کرد. بحث های کارشناسی در این خصوص از سوی سازمان لیگ انجام شد و به این نتیجه رسیدند که سقف تعیین شود.

وی درباره بازی دوستانه ایران مقابل اروگوئه نیز گفت: برای هماهنگی بازی دوستانه باید قرارداد ببندیم. مذاکرات خوبی انجام شده است، اما چون توافق امضا نشده است، نمی توانیم در مورد آن صحبت کنیم، اما امیدوارم این اتفاق بیفتد.

وی درباره ثبت نامش در انتخابات فدراسیون فوتبال نیز گفت: امیدوارم هرکس بیاید به فوتبال کمک کند. اگر احساس کنم می توانم کمک کنم می آیم.

وی درباره وضعیت اسکوچیچ نیز گفت: او برنامه های خود را به فدراسیون داده و کارها در حال انجام است.

انتهای پیام/