ماجرای «پروژه سه محسن» در دولت احمدی نژاد چه بود؟


رضا مهدوی، نوازنده و مدیرکل سابق مرکز موسیقی حوزه هنری در گفت وگو با ایسنا، گفت: در مرکز موسیقی پروژه سه محسن را داشتیم. برای محسن چاوشی، محسن نامجو و محسن یگانه برنامه داشتیم.

این سه نفر در ماجرای ممیزی ارشاد در پشت صحنه فعالیت می کردند. آنها توانایی فعالیت مجاز را داشتند و به نظر من این بی کفایتی متخصصان و ساختار مدیریتی است که زیرزمینی کلمه اشتباه به میان می آید.

نمایش های خانگی داشتند و از سطح دیگری به پیشرفت موسیقی و هنر فکر می کردند… وقتی بخشی از آلبوم ترنج نامجو را با تایید خود منتشر کردیم، راضی بود، چون می خواست در بین مردم کشورش فعالیت کند و کار کند. کشور.

کارها خوب پیش می رفت، اما بخشی از هیئت مدیره معاونت هنری ارشاد، پس از دادن دو مجوز برای ساخت موسیقی و کتاب های صوتی عاشورایی به او و سپس به دلایل نامعلومی، نامجو را برای رفتن سنگ اندازی کردند.

نامجو مجری برنامه در حلقه رندان حوزه هنری در تالار اندیشه بود. اما برخی از کارگردانان آن زمان در حین بررسی آلبوم او روی کاغذی نوشتند: این موسیقی نیست..!؟

قرار دادن تتلو در ایران راحت تر است، اما متاسفانه مرز مشخصی بین دیدگاه منفی و مثبت خود نداریم. ما هنوز جایگاه رافت اسلامی را نمی دانیم.

مسئله اینجاست که چند سالی است که برخی از جوانان ایرانی به دنبال عدم دریافت مجوز هستند. چون طرف با آغوش باز قبول می کند و این خیلی خطرناک است.

انتهای پیام