مافین عسل، لیمو و آویشن (با یک لایه خرده نان!)


پنکیک های عسل، لیمو و آویشن بسیار نرم و خوشمزه هستند! کره ترد با طعم لیمو و آغشته به آویشن، طعم پایانی عالی را اضافه می کند.

من واقعا به عکس هایی که برای این دستور تهیه کردم افتخار می کنم! هدف اصلی من برای عکاسی از غذا در حال حاضر این است که ترکیب خود را بهبود بخشم (و فضای منفی را در آغوش بگیرم). در تصاویر زیر ورق بزنید و اگر می‌توانید من را با استفاده از خطوط اصلی، منحنی‌های ارگانیک، قانون احتمال، هندسه، کادربندی و لایه‌ها ببینید، به من اطلاع دهید.

قبل از اینکه به دستور غذا برسیم، این تصویر را به Pinterest پین کنید بنابراین آن را برای بعد ذخیره کردم! (به علاوه، به من کمک می کند تا وبلاگ خود را با افراد بیشتری به اشتراک بگذارم 🙂)

نکات دستور پخت: پنکیک عسل-لیمو-آویشن

این دستور العمل از ترتیب معمولی کیک سازی پیروی می کند – اما با چند تکه اضافی برای دادن مقداری به آن جاذبه زمین و قدری پیتزا!

شیر پر شده: برای اینکه طعم مرکبات خوشبوی آویشن را بدست آوریم، طعم آن را به کشک می‌زنیم! اگر کشک دم دست ندارید می توانید به جای آن از شیر معمولی استفاده کنید.

آویشن خرد شده: گنجاندن برگ‌های آویشن در مخلوط کمک می‌کند تا هنگام بریدن آن مقداری جذابیت بصری به آن اضافه شود. به علاوه، به اضافه کردن طعم اضافی به هر لقمه کمک می کند.

شیرین شده با عسل: هیچ قند تصفیه شده ای در مخلوط کیک وجود ندارد! تمام شیرینی ها از عسل می آید. اگر می توانید سعی کنید مقداری عسل تولید داخل تهیه کنید! عسل محلی لذیذتر و معطر تر است – به علاوه، می تواند به جلوگیری از آلرژی های فصلی کمک کند. از زنبورداران محلی حمایت کنید

سس کرامبل کره: زیباترین قسمت این پنکیک ها! یک پای کلاسیک زیبا – فقط کره، آرد، شکر، جو و نمک. اگر می خواهید یک کیک معمولی داشته باشید، به راحتی آن را حذف کنید.

نکته پایانی: آسترهای معمولی مافین خوب هستند، اما اگر می خواهید مافین خود را کمی مجلل تر و کمی مجلل تر نشان دهید، چند مربع را از پوست برش دهید و آنها را در قالب مافین خود بمالید!

این پسران بد را با کمی کره عسل گرم سرو کنید!

آیا شما این دستور العمل را ساخته اید؟ آن را در شبکه های اجتماعی با من به اشتراک بگذارید @TheBestBox! دوست دارم ساخته های شما را ببینم 🙂

رژیم لاغری سریع