ماکارونی و پنیر، پوره سیب زمینی، شکلات – کدام یک غذای راحت شماست؟

مزه یا بوی یک غذای خاص اغلب سفری به Memory Lane به دوران کودکی است که احساس امنیت، محافظت و عشق بی قید و شرط را به شما باز می گرداند.

در بسیاری از مواقع، زمانی که فرد در بهترین حالت خود قرار ندارد، به یک غذا دست می یابد، مانند سوپ مرغ برای سرماخوردگی، سوپ سیب زمینی برای ناراحتی معده یا شیر گرم برای یک شب بی خوابی. احساس غم و اندوه یا تنهایی اغلب میل به اسپاگتی، ماکارونی و پنیر و به خصوص شکلات را ایجاد می کند. چیزی گرم، شیرین یا ترد می تواند دقیقاً به نقطه مناسب برخورد کند و هنگامی که فرد احساس ناراحتی و ناراحتی می کند یا عصبانی است، آرامش عاطفی را به ارمغان می آورد. اینگونه بود که عبارت «غذای راحتی» ابداع شد.

غذاهای راحتی معمولاً آن دسته از خوراکی هایی هستند که مادر یا پدر برای یک کودک بیمار، مشکل دار یا حتی شاد درست می کند، مانند کاکائو داغ برای گرم کردن دست ها در یک شب سرد یا همبرگر و هات داگ که پدر در جشن تولد یا تعطیلات کبابی می کند. یک آتش گرم، یک تکه نان برشته و یک کاسه داغ از یک سوپ مورد علاقه می تواند چیزی باشد که هر کسی را خوشحال می کند!

تنها عیب غذاهای راحت این است که تقریباً همیشه محتوای چربی و کالری بالایی دارند. این ممکن است به این دلیل باشد که این غذاها با وابستگی های عاطفی از خاطرات اولیه می آیند، زمانی که والدین از بودجه بسیار اندکی برخوردار هستند (لوبیاها و نبات ها نسبت به سینه بوقلمون و کیش گرانتر هستند). بنابراین متأسفانه، این غذاهای خاص و خوشمزه همیشه به اندازه روح برای بدن مفید نیستند.

برخی از بهترین غذاهای راحتی جنوبی عبارتند از:

* ماکارونی و پنیر

* پوره سیب زمینی

* مرغ سوخاری

* میت لوف

* نان یا بیسکویت خانگی

۵ غذای راحتی مورد علاقه شما کدامند؟