ما بهترین راه های نصب گوگل پلی در هواوی را برای شما آورده ایم


گزارش

آیا امکان نصب گوگل پلی روی هواوی وجود دارد؟ سوالی که فروشگاه اینترنتی کالا ۱۹ سعی دارد به آن پاسخ دهد و تکنیک های آن را به شما بگوید. پس اگر قصد خرید گوشی هواوی را دارید و یا قبلا مدلی از این شرکت خریداری کرده اید، ادامه این مقاله می تواند برای شما مفید باشد.

همه می دانیم که پس از اعمال تحریم های آمریکا علیه هوآوی، گوشی های هواوی دیگر نمی توانستند از برخی از خدمات گوگل استفاده کنند و همین امر باعث شده تا با وجود همه ویژگی های خوب، بسیاری از مردم از خرید گوشی های هوآوی خودداری کنند. اما آیا راهی برای استفاده از برخی از این خدمات در گوشی های هواوی وجود دارد؟ در اینجا ۱۹ روش برای نصب گوگل پلی بر روی گوشی های هواوی آورده شده است.

هواوی در سال های اخیر پیشرفت های زیادی در زمینه تجهیزات و لوازم جانبی مانند دوربین داشته است، به طوری که در حال حاضر گوشی های برند اصلی بالاترین امتیاز را از نظر دوربین در بین مدل های مختلف به خود اختصاص داده اند، در حالی که قیمت Huawei p50 Pro Plus در Think است. نسبت به بسیاری از پرچم های دیگر پست تر است. اما نبود سرویس های گوگل باعث شده تا بسیاری از کاربران از خرید این گوشی ها خودداری کنند. خبر خوب برای افرادی که هنوز از طرفداران این برند هستند این است که راه هایی برای مقابله با آن وجود دارد.

یکی از سرویس هایی که کاربران هواوی نمی توانند به صورت پیش فرض در گوشی های هواوی از آن استفاده کنند، گوگل پلی استور است. در این مقاله ۱۹ محصول سعی می کنند تا برخی از راه های نصب گوگل پلی بر روی گوشی های هواوی را به شما آموزش دهند.

نحوه نصب گوگل پلی روی هواوی و APK

به طور کلی، می توانید Google Play را با استفاده از APK از روش زیر نصب کنید:

تنظیمات> تنظیمات پیشرفته> امنیت> نصب از منابع ناشناس را فعال کنید

پس از کلیک بر روی گزینه فعال کردن نصب از منابع ناشناس، پیام دیگری با مضمون “این نوع فایل ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند” را مشاهده می کنید که در آن باید دکمه “OK” را کلیک کنید.

سپس می‌توانید فایل‌های Google Play Store، Google Play Service، Google Service و System را دانلود و نصب کنید. در این مرحله از نصب گوگل پلی روی هواوی، می توانید به کشوی برنامه ها رفته و گوگل پلی استور را راه اندازی کنید. در نهایت، با حساب Google خود وارد شوید.

گوگل پلی را روی هواوی از طریق نصب کنید نصب کننده GSM

راه دیگری که می توانید گوگل پلی را روی هواوی نصب کنید، نصب کننده جی اس ام است که در ادامه مراحل و نکات مربوط به نصب گوگل پلی روی هواوی را به شما ارائه می دهیم.

نصب گوگل پلی روی گوشی هواوی نیز از این طریق بسیار آسان است، فقط از روش زیر شروع کنید:

Settings> Advanced Settings> Security> “Enable Installation from Unknown Sources

تا کنون این روش نصب گوگل پلی بر روی گوشی های هوآوی مانند روش قبلی بوده و پس از تایید این نوع پیام فایل ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند، می توانید GSM Installer را نصب کرده و سپس APK فروشگاه گوگل پلی را دانلود و نصب کنید. با استفاده از صفحه فرمان می توانید نصب را ادامه دهید و سپس با حساب کاربری خود وارد شوید. به راحتی می توانید گوگل پلی را روی گوشی هواوی خود نصب کنید.

نحوه نصب گوگل پلی روی هواوی با استفاده از Google Installer

Google Installer روش دیگری است که می توانید از آن برای نصب آسان Google Play در هواوی استفاده کنید. در اینجا مراحل انجام آن وجود دارد:

فایل‌های APK برای Google Installer و Google Play Store که دانلود کرده‌اید برای فعال کردن منابع ناشناس کافی است، سپس پس از یافتن فایل APK Google Installer، از طریق فایل روی آن کلیک کنید و دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید.

۱۹ محصول مانند مرجع تلفن همراه به همراه هواوی تا کنون سه راه برای نصب گوگل پلی بر روی هواوی ذکر کرده اند، اما راه های دیگری نیز برای این کار وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

با استفاده از گوگل پلی روی هواوی نصب کنید Googlefier

نصب گوگل پلی بر روی گوشی هواوی به این روش پیچیده تر و وقت گیرتر است. فقط مراحل زیر را طی کن:

فایل Googlefier را دانلود و نصب کنید. فرآیند نصب برنامه‌های اصلی Google مانند Google Apps Manager، Google Services System و Google Play Store را باز می‌کند. پس از نصب Googlefier، تمام مجوزهای لازم را به آن بدهید و وارد شوید. سپس مراحل روی صفحه را دنبال کنید.

گوشی های زیادی در بازار وجود دارند که خدمات گوگل را ندارند اما این شرکت توانسته با چند روش گوگل را دور بزند و این مشکل را برای کاربران خود حل کند. اگر می خواهید مدل گوشی هواوی بخرید و قادر به انجام این تنظیمات هستید دیگر جای نگرانی نیست.

یکی از گوشی هایی که هواوی اخیراً به بازار معرفی کرده است هواوی نوا ۸ است. این گوشی دارای امتیازات و مشخصات سخت افزاری خوبی است و همچنین عملکرد دوربین آن به خوبی ارزیابی می شود. اما این مدل خدمات گوگل را نیز ندارد. اگر قصد خرید این گوشی هواوی را دارید و نبود سرویس های گوگل تنها مانعی است که باعث شده از خرید این مدل یا مدل های دیگر هواوی منصرف شوید، با این تنظیماتی که گفتیم جای نگرانی در این مورد نیست.

اخرین حرف

در حال حاضر انواع مختلفی از گوشی های هواوی در سراسر جهان به فروش می رسد، اما آنها خدمات گوگل را ندارند. ۱۹ کالا به عنوان مرجع موبایل در این مقاله سعی کرده است راه حل ها و تنظیماتی را که می توان برای رفع مشکل نصب گوگل پلی روی هوآوی استفاده کرد را نشان دهد. آیا تا به حال تنظیمات Huawei Play Store را نصب کرده اید، سپس تجربه خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.