محدودیت های ترافیکی در جاده های شمالی


تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای جمعه و شنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است و در صورت اعلام فوری عوامل پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ یکبار خواهد بود. مسیر کرج و آزادراه تهران – شمال به مرزن آباد. .

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد: محدودیت های ترافیکی تا روز دوشنبه ۳۰ تیرماه در جاده های مازندران اعمال می شود که بر این اساس تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ صبح دوشنبه از کرج – چالوس هراز ممنوع است. ، جاده سوادکوه و بالعکس.

در این مدت از تردد موتورسیکلت های پلیس و امداد و نجات از انجام ماموریت های حیاتی در جریان مجاز ترافیکی جلوگیری نخواهد شد.

بر اساس این گزارش، تردد انواع وسایل نقلیه در روزهای جمعه و شنبه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است و در صورت اطلاع ماموران فوری راهنمایی و رانندگی، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ انجام می شود. تا ساعت ۲۴:۰۰ از کرج و آزادراه تهران – شمال ممنوع است. یک راه به مرزن آباد خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۹ و ۲۰ تیرماه از کرج و ابتدای بزرگراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد و در صورت اطلاع پلیس راه محلی ممنوع است. تراکم ترافیک از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز ممنوع است. از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز یکشنبه ۲۸ تیرماه از رودهان به سمت آمل ممنوع و با اعلام ماموران پلیس راه محلی، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ می باشد. تا ساعت ۲۴ همان روز از آب اسک به رودهان (منطقه مشا) یک طرفه خواهد بود.

در صورت افزایش حجم تردد و کمبود ظرفیت در سطح جاده، جهت تخلیه بار ترافیکی، در محورهای چالوس و هراز موانع مقطعی از جنوب به شمال و بالعکس اعمال می شود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیون (به استثنای حامل سوخت یا تجهیزات فاسدشدنی) از محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد کلیه تریلرها از محور هراز همچنان ممنوع است.

تردد کامیون ها و کلیه کامیون ها به جز حاملان سوخت و تجهیزات فاسدشدنی از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده از جاده هراز ممنوع است.

تردد کلیه تریلرها به جز تریلرهای حامل سوخت و تجهیزات فاسدشدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ امروز جمعه ۲۶ تیرماه از جاده تهران – سوادکوه – قائم شهر و بالعکس مجاز نیست.

تردد کلیه تریلرها به جز تریلرهای حامل سوخت و تجهیزات فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای شنبه و یکشنبه ۲۸ و ۲۹ تیرماه از جاده تهران – سوادکوه – قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

اجرای این محدودیت ها منوط به افزایش تردد در محورها خواهد بود و در صورت عادی بودن شرایط تردد، اجرای محدودیت ها با هماهنگی انجام می شود.

انتهای پیام