مدیرعامل بهمن موتور: قیمت و کیفیت آنر در بازار دیده می شود – پایگاه خبری تحلیلی عقوف


مدیرعامل بهمن موتور: قیمت و کیفیت آنر در بازار دیده می شود

وی با بیان اینکه ابطال رهن سند خودرو که منجر به عزل عامل می شود ضوابط اعلام شده اعلام شده است، گفت: اگر با بغض و تندی از سلامت کار در حوزه فروش صحبت کنیم. ، به این دلیل است که کل فرآیند توزیع خودرو از درب کارخانه می آید.ما تایید کرده ایم و دیده ایم. مدیرعامل بهمن موتور با تاکید بر اینکه هیچ نماینده و نماینده ای از گروه بهمن امکان ثبت نام در سامانه خرید خودرو را ندارد، گفت: امنیت فروش اینترنتی خودرو نیز از طریق رسانه فروش و استفاده از فروش اینترنتی خودرو دنبال می شود. . سکو.

ضرابیان بیان کرد: برای اینکه مابه التفاوت قیمت کارخانه و بازار کاهش پیدا کند و مصرف کننده خودرو را با قیمت مناسب بخرد، چرخه را افزایش داده ایم تا علاوه بر تسهیل در روند فروش، قیمت های بازار نیز افزایش یابد. . کنترل می شود. وی با تاکید بر اینکه تا زمانی که تعادل قیمت در بازار عرضه و تقاضا برقرار نباشد نارضایتی وجود دارد، گفت: در صورت توزیع دقیق و صحیح، مصرف کننده به راحتی می تواند خودرو را به قیمت کارخانه خریداری کند.
این فعال صنعت خودرو با بیان اینکه بر اساس قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و مقررات فروش، خودروسازان موظف هستند ۲۰ درصد محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانند، افزود: این الزام برای ایجاد شرایط دسترسی آسان و امکان ثبت نام برای همه تعریف شده است. چی؟

به گفته ضرابیان، در حال حاضر این گروه خودرویی بیش از الزامات قانونی انجام داده و با تاکید بر قانون حمایت از حقوق مصرف کننده، فرکانس بالای خودروها در کانال های توزیع را مشخص کرده و خدمات پس از فروش نمایندگان این گروه خودروسازی می باشد. همچنین بزرگ بالاتر از استاندارد کیفیت تعریف شده است.

وی مجدداً با یادآوری اینکه قیمت خودروهای عرضه شده توسط این گروه از خودروها منصفانه، عادلانه و منطقی است، ادامه داد: تا یک ماه آینده یک خودروی سواری دیگر که در نمایشگاه خودرو شیراز به بازار عرضه شده است، عرضه می شود.

مدیرعامل بهمن موتور تاکید کرد: خودروی سواری سبک جدید با نام Respect از نظر قیمت و کیفیت در بازار بسیار مورد توجه قرار می گیرد، گفت: ادعا می کنیم تنها شرکتی هستیم که با ارائه خدمات بسیار ویژه می خواهیم رضایت مشتری را ایجاد کنیم. . چی؟

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=370168