مربی شخصی – چگونه یک مربی شخصی تقلبی را شناسایی کنیم

اخذ مدرک و مدرک جعلی در عصر امروز به یک کودک بازی تبدیل شده است و ناخواسته طعمه مردان و زنان بی صلاحیت در مشاغل مختلف می شویم. با رفتن به باشگاه با چشمانی گشاد شده و امید به اینکه به زودی یک استالونه یا شوارتزنگر دیگر شوید، وقتی متوجه می شوید که مربی شخصی در آنجا یک قاتل است، ناامید می شوید. شناسایی اعتبار افراد حرفه ای به طور فزاینده ای به یک مصیبت تبدیل می شود. با این حال، توصیه می‌شود قبل از استخدام، اعتبار شخص را بیابید. اگر این کار را انجام ندهید، ما را در یک نقطه خطرناک قرار می دهد، زیرا اگر تمرینات به درستی انجام نشود، مستعد آسیب هستیم.

عموماً همه افرادی که وارد باشگاه می شوند این سوال را در ذهن دارند. چگونه می توان یک مربی واقعی را شناسایی کرد و مراقب تقلبی های سرگردان باشیم؟ شاید هیچ روش واحدی نتواند به شما در تلاش برای شناسایی مربی جعلی کمک کند. ترکیبی از تجزیه و تحلیل، مشاهده، پرسش و ارجاع ممکن است برای شناسایی صحت مربی شخصی مفید باشد. ما تصمیم گرفتیم کارهای زیادی را با توجه به وزن مراجع انجام دهیم. به همین ترتیب، دریافت ارجاعات از مشتریان راضی مربی به ما کمک می کند تا از خجالت به پایان رسیدن با یک مربی تقلبی جلوگیری کنیم.

تجزیه و تحلیل و مشاهده وضعیت بهترین راه برای قضاوت در مورد صحت ادعاهای مطرح شده توسط یک مربی شخصی است. ما می‌بینیم که کواک‌ها دو انتهای افراطی طیف رفتاری را اشغال می‌کنند. آنها یا تمایل دارند بیش از حد صحبت کنند یا در هنگام صحبت با آنها بسیار محتاط هستند. این واقعاً یک سرنخ بسیار خوب برای شماست تا با دقت دنبال کنید و رمز و راز مربی را کشف کنید. مربیان شخصی با گواهینامه و آموزش نامناسب وقتی با سؤالاتی مانند بهبود عضلات شکم مواجه می شوند سکوت می کنند یا به صورت تک هجای پاسخ می دهند. آنها حتی هنگامی که شما سعی می کنید با هم صحبت کنید علائمی از تحریک را نشان می دهند

انواع دیگر کواک ها کسانی هستند که از ادعاهای بلند و دروغ ابایی ندارند. این مربیان بی وقفه صحبت می کنند و حتی وقتی از آنها می خواهید ماه را به شما تحویل دهند، هیچ تردیدی نشان نمی دهند. این مربیان آشکارا چشمان خود را به جیب شما دوخته و هنگامی که برای بهبود فیزیک و سلامت خود به آنها نزدیک می شوید، سعی می کنند فوراً شما را سوار کنند. آنها به ماه وعده می دهند، بدون اینکه پلک بزنند. بنابراین یک مربی شخصی که موقعیت را در مقیاس واقع بینانه ارزیابی نمی کند و فقط می گوید که هر چیزی ممکن است نمی تواند یک مربی قلابی باشد.

در نهایت می‌توانید اعتبار یک مربی شخصی را با پرسش مستقیم در مورد جنبه‌های آموزش شخصی برای ارزیابی تسلط او بر موضوع، دریابید. پس از مرور اطلاعات ارزشمند در مورد حقایق مربوط به ساخت عضلات خود از اینترنت، می توانید مستقیماً چند سؤال از او بپرسید تا پاسخ های او را بشنوید. از او بپرسید که تا پایان سال در آرزوی خود برای افزایش ۵۰ پوند عضله موفق باشید. یک مربی قلابی، که بیشتر به دنبال درآمد سریع است، همیشه به اشتباه پاسخ می دهد که این رویا قطعا می تواند برآورده شود. صحبت های ناب یک مربی نشانه مطمئنی از آسیب پذیری او در این زمینه است.

برخی از شما ممکن است در مواجهه مستقیم با مربی شخصی درباره دانش او تردید داشته باشید. در چنین مواردی، می‌توانید دوست یا خویشاوندی را که به خوبی در مورد حقایق تمرینات قدرتی آگاه است همراه داشته باشید و او را وادار کنید تا با مربی در مورد جنبه‌های مختلف تکنیک‌های بدنسازی صحبت کند. لازم نیست در مصاحبه با مربی درباره صلاحیت، تجربه و دستاوردهای او تردید کنید تا در مورد اصالت او نتیجه گیری کنید. کشف مربیان تقلبی در همان ابتدا ضروری است، زیرا در غیر این صورت، در حالی که زیر نظر او کار می کنید، خطر آسیب شدید را تهدید می کنید.

رژیم لاغری سریع