مزایای باندهای فیت بیت

تناسب اندام یک فعالیت گسترده است که امروزه توسط افراد و گروه ها در تمام رده های سنی، از کودکان نوپا تا سالمندان در سراسر جهان انجام می شود.

این فعالیت به عنوان یک پل مجازی عمل می کند که سلامت جسمی و روانی افراد را به هم متصل می کند، بنابراین باعث می شود فرد در فعالیت های روزانه خود متمرکز بماند و خطرات سلامتی را به شدت کاهش دهد.

در حال حاضر، ردیاب‌های تناسب اندام و قدم‌سنج‌ها به‌طور گسترده برای ردیابی رژیم‌های تناسب اندام روزانه استفاده می‌شوند، که به نوبه خود به فرد کمک می‌کند تا تعادل سلامت جسمی و روانی خود را کنترل کند.

Fitbit – یک نمای کلی

Fitbit یک دستگاه پوشیدنی است که می تواند به مچ دست بسته شود و دستگاه به طور خودکار بقیه را ردیابی می کند و داده ها ذخیره می شوند یا می توانند از طریق یک برنامه تناسب اندام که با دستگاه جفت شده است به تلفن هوشمند منتقل شوند.

فیت بیت به مصرف‌کنندگانش کمک می‌کند تا تمام فعالیت‌های روزانه‌شان را ردیابی کنند، بنابراین آنها را وادار می‌کند تا روی پاهای خود بایستند و روال تناسب اندام خود را به طور منظم‌تری تمرین کنند.

این دستگاه طیف وسیعی از اهداف را انجام می دهد، از نقش اصلی آن یعنی ردیابی تناسب اندام گرفته تا کنترل تلفن های هوشمند و دستگاه های جفت شده با Fitbit.

فواید

Fitbit نواری به اندازه یک ساعت مچی و برخی به اندازه یک دستبند با طیف متنوعی از ویژگی ها و مزایایی است که هیچ کس تصور نمی کند یک دستگاه کوچک بتواند آن را در خود جای دهد.

مزایای اصلی Fitbit به شرح زیر است:

تناسب اندام و ردیابی گام:

هدف اصلی ردیاب تناسب اندام کمک به ردیابی گام های روزانه است که به طور مداوم توسط مصرف کنندگان آن برداشته می شود و در ردیابی جزئیات خاص تقریباً هر برنامه تمرینی شناخته شده در جهان، از پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری، شنا، یوگا، تمرینات شدید، خدمت می کند. و خیلی بیشتر. این به ردیابی کالری سوزانده شده، مدت زمان، ضربان قلب و جزئیات مختلف پیچیده که تا حد معینی قابل اعتماد هستند کمک می کند.

ردیابی ضربان قلب:

این دستگاه به طور مداوم ضربان قلب یک فرد را کنترل می کند. یک عنصر کلیدی قابل توجه در مورد این ویژگی این است که دستگاه اعلان‌ها را به دستگاه هوشمند یا پالس‌های لرزشی روی مچ دست می‌فرستد، هر زمان که نوسانی در ضربان قلب وجود داشته باشد که کمتر یا بالاتر از محدوده استاندارد تعیین‌شده باشد.

ردیابی سطوح اشباع اکسیژن (SpO2):

سطح اکسیژن خون نیاز به نظارت منظم دارد، که به یک اکسی متر نیاز دارد، اما Fitbit دارای مزیت اضافه ای است که هدف یک اکسی متر را انجام می دهد، که سطح اکسیژن خون را کنترل می کند.

ردیابی GPS:

Fitbit یک دستگاه ردیابی GPS داخلی را در خود جای داده است که داده های مکان را در طول فعالیت هایی که شامل حرکت از یک مکان به مکان دیگر است ذخیره می کند، که بعدا برای تجزیه و تحلیل شخصی یک مکان از یک مسیر خاص مفید است.

ردیابی خواب:

یکی دیگر از ویژگی های مفید فیت بیت، قابلیت این دستگاه برای ردیابی الگوهای خواب افراد است. این می تواند کل چرخه خواب را از الگوهای مختلف خواب در طول چرخه ردیابی کند. این می تواند الگوهای خواب را جمع آوری و مرتبط کند و جزئیات مربوط به مدت زمان یک فرد در خواب سبک، خواب عمیق و داده های مرتبط دیگر را نشان دهد.

ذخیره سازی رسانه و کنترل دستگاه هوشمند:

اگرچه این ویژگی در همه انواع Fitbit در دسترس نخواهد بود، برخی از انواع رده بالا از ذخیره داده هایی مانند تصاویری که می توان در دستگاه مشاهده کرد و موسیقی هایی که می توانند مستقیماً از دستگاه پخش شوند هنگام جفت شدن با دستگاه های موسیقی بلوتوث سود می برند. همچنین می‌توانید در تماس‌ها شرکت کرده و آن‌ها را رد کنید، پیام‌ها و اعلان‌های رسانه‌های اجتماعی را ارسال و دریافت کنید، آلارم‌ها و یادآوری‌ها را تنظیم کنید، همه این‌ها از طریق این دستگاه مینیاتوری روی مچ دست امکان‌پذیر است.

مبلغ پرداختی:

یکی از جدیدترین ویژگی‌های دستگاه Fitbit، پرداخت مستقیم از طریق پیوند دادن حساب بانکی کاربر به باند تناسب اندام با استفاده از برنامه‌های تعیین‌شده مربوطه است. پرداخت های بدون دردسر را می توان با سهولت مچ دست انجام داد.

نتیجه:

دستگاهی که تنها با هدف ارائه خدمات برای ردیابی فعالیت‌های تناسب اندام روزانه یک فرد شروع شد، با رشد غیرقابل توقف فناوری هر روز در همه دسته‌ها و زمینه‌ها، رشد قابل‌توجهی در طول دوره خود نشان داده است. Fitbit تلاش خستگی ناپذیری را برای محصولات خود انجام داده است که منجر به نتایج چشمگیر در همه دستگاه ها و عملکردهای خود شده است.