مزایای سلامتی از مکمل های مختلف تناسب اندام

اخیراً تغییر الگوی قابل توجهی به سمت سبک زندگی سالم و وضعیت جسمانی صورت گرفته است و ظواهر را فراموش نکنیم! به همین دلیل است که در هر ثانیه خلاص شدن از شر این شکم ها برای انسان مشکل می شود یا فردی برای رسیدن به اندامی لاغر و ضعیف رژیم غذایی خود را با مکمل های سلامتی می گیرد!

این مکمل ها نه تنها یک مد هستند، بلکه یک نیاز ضروری برای بدنسازان و ورزشکاران هستند. این مکمل های ورزشی به حفظ فرم و سلامت بدن کمک می کنند. آنها همچنین کمبودهای مختلف مواد مغذی را در بدن جبران می کنند زیرا به عنوان “جایگزین های غذایی” نیز عمل می کنند.

این تقویت کننده های توده به گونه ای فرموله شده اند که مواد مغذی را در بدن بهینه کنند. آنها سطح بالایی از انرژی را به عضلات بدن ارائه می دهند. این منبع فوری اکسیژن مستقیماً توسط ماهیچه ها جذب می شود.

این افزایش در سطح اکسیژن در عضلات، به عنوان یک منبع انرژی فوری عمل می کند که به بدنسازان و ورزشکاران کمک می کند تا وزنه های سنگین بلند کنند یا عملکرد ورزشی ثابتی را ارائه دهند. با این حال، باید انتظارات معقولی داشت. پس از مصرف این مکمل ها منتظر نمانید تا عضلات شما ترک بخورند یا به طور لحظه ای سطح انرژی بالایی کسب کنند. این یک فرآیند فیزیکی تدریجی است که زمان می برد و باید با یک رژیم غذایی سالم و متعادل و یک برنامه ورزشی سخت روزانه ترکیب شود.

اگرچه این مکمل ها از مواد طبیعی و عصاره های طبیعی ساخته شده اند، اما باید تحت راهنمایی یک متخصص مانند یک مربی یا پزشک مجرب مصرف شوند. انواع مختلفی از افزونه‌ها وجود دارد که هر کدام دارای اجزای متفاوتی هستند و برای نیازهای متفاوت در نظر گرفته شده‌اند. توصیه می‌شود قبل از شروع استفاده از مکمل‌ها در وعده‌های غذایی خود، اطلاعات کافی در مورد مکمل‌ها داشته باشید. قبل از سرمایه گذاری پولی که به سختی در یک بسته به دست آورده اید، عواملی مانند نوع بدن، توده بدن و نتیجه نهایی را که می خواهید در نظر بگیرید.

همچنین به یاد داشته باشید که ارزش خرید همه مکمل ها را ندارد. هر افزونه ای را که ادعا می کند ارائه نمی دهد. برخی فقط شکل متفاوتی از شکر هستند! و همه انواع برای همه نیست. قبل از خرید پکیج، درباره انواع مکمل های رایج در بازار تحقیق کنید و اطلاعات کسب کنید. مواد تشکیل دهنده آنها، نحوه عملکرد مکمل و اینکه آیا با نوع بدن شما سازگار است یا خیر را بررسی کنید.

در اینجا چند مکمل متداول تناسب اندام آورده شده است:

* مکمل های کاهش چربی: این افزودنی ها شامل CLA، کروم و غیره است. وقتی با یک برنامه ورزشی خوب مصرف شوند به سوزاندن چربی اضافی بدن کمک می کنند.

* افزایش دهنده عضله: عمدتاً توسط بدنسازان استفاده می شود، زیرا به افزایش توده عضلانی و حفظ عضلات کمک می کند. اینها عمدتاً حاوی کروم، ویتامین E، آهن، منیزیم، پروتئین و غیره هستند.

* مکمل‌هایی برای کاهش درد: این مکمل‌ها برای ورزشکاران بسیار مهم هستند، زیرا اغلب آسیب می‌بینند و دچار گرفتگی عضلات، رگ به رگ شدن و غیره می‌شوند. این مکمل ها به بهبود سیستم ریکاوری و بهبودی بدن کمک می کنند. اینها عمدتاً حاوی ویتامین C، روی، آرنیکا، کاین، گلوکزامین و غیره هستند.

این مکمل ها به طور قابل توجهی به بهبود عملکرد و دستیابی به سطوح بالاتر تناسب اندام کمک می کنند.

رژیم لاغری سریع