مقامات آلاباما می گویند اجساد به دلیل مرگ Covid-19 قابل دفن نیستند


بر اساس داده های جدید ، با گسترش گستردگی تنوع دلتا ویروس کرونا ، بهانه بازگشایی را لغو کرده است ، میزان مرگ و میر ناشی از کووید -19 در 42 ایالت آمریکا در هفته گذشته افزایش یافته است.

دانشگاه جان هاپکینز روز جمعه از افزایش حداقل 10 درصدی مرگ و میر ناشی از کووید -19 در 28 ایالت در هفته گذشته خبر داد و بیش از 50 درصد مرگ ها در 14 ایالت رخ داد. همانطور که توسط مقام بهداشتی دولت دکتر گزارش شده است. اسکات هریس روز جمعه ، ایالت آلاباما با افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از کووید -19 در این ایالت شاهد افزایش کل بیمارستان ها بوده است.

مقامات آلاباما می گویند اجساد به دلیل افزایش مرگ ناشی از کووید -19 دفن نمی شوند

هریس گفت ، از این هفته ، دو مورد از چهار تریلر جالب این ایالت در شهرستانهای موبایل و بالدوین فعال بوده است. به طور معمول ، این امر زمانی برگزار می شود که تعداد زیادی مجروح همزمان وجود داشته باشد ، همانطور که امروز در بیمارستانهای آلاباما اتفاق می افتد.

مقامات آلاباما می گویند اجساد به دلیل افزایش مرگ و میر ناشی از کووید -19 دفن نمی شوند

او گفت که مردگان بسیار زیادی در شهر دارند تا جایی برای آنها باز شود. هفته گذشته ، هریس گفت آزمایش 5571 کودک آلابامایی مثبت به کووید -19 بود. وی افزود: منبع شیوع این بیماری هنوز مشخص نیست. مقامات دولتی در حال حاضر 23 درصد نرخ مثبت برای کووید -19 را ثبت کرده اند که یکی از بالاترین در کشور است.

هریس گفت ، از سال گذشته موارد کودکان در آلاباما افزایش یافته است. حداقل پنج نفر از 2879 نفر که پنجشنبه در بیمارستان بستری شدند از جمله کووید -19 کودک بودند. او گفت که برای بسیاری از مدارس چالشی وجود دارد که درها را باز نگه دارند و بسیاری از آنها آنلاین شوند.

در حالی که میلیون ها کودک که هم نمی توانند واکسینه شوند و هم نخواهند بود به مدرسه باز می گردند ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده میزان بالای زایمان کووید -19 را در هر 50 ایالت گزارش می دهد. هنگامی که 100 مورد جدید در هر 100،000 نفر در یک دوره هفت روزه وجود دارد ، CDC اوج انتقال ویروس را تشخیص می دهد. واکسیناسیون در جوانان 12 تا 17 ساله دارای چالش هایی است ، اما برخی نکات برجسته وجود دارد.

CDC گزارش داد که 86 those از افرادی که اولین دوز را دریافت کردند واکسیناسیون علیه نوع دلتا را کامل نکردند. این امر برای ارائه حفاظت مطلوب در برابر این نوع ضروری است. با شروع دوباره مدرسه ، این مطالعه بر اهمیت ایمن سازی در کودکان تأکید می کند.

برای کاهش عوارض و مرگ و میر ناشی از Covid-19 ، محققان در این مطالعه نوشتند که افزایش بروز واکسیناسیون و خودکارسازی استراتژی های پیشگیری از Covid-19 ضروری است.

Covid-19 دانش آموزان و معلمان را تحت تأثیر قرار می دهد

بسیاری از ایالت ها و ولسوالی ها با تعداد نگران کننده ای از دانش آموزان در حین بازگشت به مدرسه مریض می شوند. قرنطینه سراسری به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در حال انجام است.

در نتیجه قرار گرفتن در معرض Covid-19 ، 28،990 دانش آموز در می سی سی پی از 16 تا 20 آگوست توسط مقامات بهداشت ایالتی قرنطینه شدند ، در مقایسه با 20،334 دانش آموز که از 9 تا 13 اوت قرنطینه شده اند.

اگرچه معلوم نیست چه تعداد از دانش آموزان برای اولین بار در قرنطینه قرار گرفتند یا از هفته گذشته در قرنطینه باقی ماندند. وزارت بهداشت به جای نام دانش آموزانی که در قرنطینه بوده اند ، اعداد را گزارش می کند. از زمان افتتاح مدارس می سی سی پی در آگوست ، 11766 آزمایش کووید -19 مثبت در بین دانش آموزان و 2383 تست مثبت در بین کارکنان وجود داشته است.

بر اساس داشبورد مدارس متحد لس آنجلس ، تا روز جمعه 2761 مورد فعال کووید -19 در کالیفرنیا وجود داشته است. به سه هزار دانش آموز و 500 کارمند دستور داده شده است که در خانه منزوی شوند ، در حالی که سه هزار و پانصد نفر در حال حاضر در قرنطینه هستند. یکی از تهاجمی ترین روش های کاهش در دومین منطقه بزرگ کشور با بیش از 1000 مدرسه اجرا شده است. با این حال ، مقامات در مورد شیوع آن هوشیار هستند.

باربارا فرر ، مدیر بهداشت عمومی در مناقصه هفتگی روز پنجشنبه گفت که انتظار می رود با بازگشایی مدارس نرخ ها افزایش یابد. با این حال ، این استان برای پیشگیری ، بررسی و مدیریت شیوع بیماری ها در زمان وقوع آنها تلاش می کند.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (نمایش همه)دیدگاهتان را بنویسید