منابع COVID-19 ریوی ، ARDS و تهویه هوا اکنون به زبان اسپانیایی موجود است


خبر مشترک-تلاش مشترک بین انجمن پرستاران مراقبت های ویژه آمریکا (AACN) و پروژه های تأمین شده توسط آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده (USAID) باعث شده است که دوره آنلاین رایگان AACN “COVID-19 Pulmonary، ARDS and Ventilator Resources” در اسپانیایی

نسخه اسپانیایی این دوره به پرستاران و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که به بیماران وخیم مبتلا به COVID-19 در آمریکای مرکزی مراقبت می کنند ، علاوه بر سایر تلاش های مرتبط با پاسخ USAID به COVID-19 ، مراقبت های تنفسی ضروری را ارائه می دهد.

در دوره 4.5 ساعته ، دانش آموزان در سناریوهای مراقبت های ویژه واقعی غوطه ور می شوند ، در حالی که عناصر تعاملی توسعه شیوه های ایمن و م encourageثر را تشویق می کنند. این دوره شامل چهار واحد است که شامل موارد زیر است:

  1. تجزیه و تحلیل گاز خون شریانی (ABG) و مدیریت اکسیژن رسانی بیماران شامل اکسیژن رسانی و تهویه
  2. مراقبت از بیماران مبتلا به نارسایی حاد تنفسی و سندرم پریشانی حاد تنفسی (ARDS)
  3. درمان مراقبت از بیمارانی که نیاز به لوله گذاری داخل نای به عنوان تهویه مکانیکی تهاجمی و ونتیلاتورهای محلول دارند.
  4. درمان بیماران تحت تهویه مکانیکی ، از جمله آزمایشات بیدار شدن خود به خود ، انسداد عصبی عضلانی ، پیشگیری از عوارض ، دمیدن تهویه و خروج

این دوره به زبان اسپانیایی ترجمه شده است و به عنوان بخشی از کار توسط پروژه USAID Meeting Targets and Paintaining Epidemic Control (EpiC) که توسط پروژه USAID تأمین می شود ، رایگان ارائه می شود و توسط شریک پروژه Sustaining Resources and Analytical Resources (STAR) ، دانشگاه کالیفرنیا ، سان فرانسیسکو ، مرکز برابری سلامت در جراحی و بیهوشی. نسخه اسپانیایی “COVID-19 Pulmonary، ARDS and Ventilator Resources” در صفحه سیستم مدیریت یادگیری مراقبت های بحرانی باز موجود است.

“COVID-19 Pulmonary، ARDS and Ventilator Resources” اولین بار توسط تیمی از متخصصان AACN ایجاد شد. از زمان راه اندازی آن در مارس 2020 ، بیش از 139،000 متخصص بهداشت و درمان به دوره زبان انگلیسی دسترسی داشته اند.

نسخه انگلیسی زبان دوره و سایر منابع COVID-19 نیز به صورت رایگان ، پس از ثبت نام برای یک حساب رایگان ، در وب سایت AACN موجود است:

درباره STAR: پروژه حفظ منابع فنی و تحلیلی (STAR) یک توافق نامه همکاری پنج ساله است که توسط آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده تحت توافق نامه تأمین مالی شده است. 7200AA18CA00001 ، شروع 1 مه 2018. این توسط موسسه بهداشت عمومی (PHI) ، با همکاری دانشگاه جان هاپکینز (JHU) ، دانشگاه کالیفرنیا سان فرانسیسکو (UCSF) و کنسرسیوم دانشگاه ها برای سلامت جهانی (CUGH) انجام می شود. به

درباره EpiC: EpiC یک قرارداد همکاری جهانی (7200AA19CA00002) است که توسط FHI 360 با شرکای اصلی Right to Care ، Palladium International ، Population Services International (PSI) و Gobee Group رهبری می شود.

درباره انجمن پرستاران مراقبت های ویژه آمریکا: بیش از 50 سال است که انجمن پرستاران مراقبت های ویژه آمریکا (AACN) به برتری در مراقبت های حاد و حاد اختصاص داده شده است. چشم انداز این سازمان ایجاد یک سیستم مراقبت بهداشتی است که بر اساس نیازهای بیماران و خانواده های آنها تنظیم می شود و در آن پرستاران مراقبت های حاد و حمایتی مشارکت بهینه خود را انجام می دهند. AACN بزرگترین سازمان پرستاری تخصصی در جهان است ، با بیش از 130،000 عضو و بیش از 200 فصل در ایالات متحده.

انجمن پرستاران مراقبت های ویژه آمریکا ، 27071 Aliso Creek Road، Aliso Viejo، CA 92656؛ 949-362-2000؛ www.aacn.org ؛ facebook.com/aacnface؛ twitter.com/aacnmeدیدگاهتان را بنویسید