منتظر انتقال غیرمنتظره در آینده باشید/ گزینه سرمربیگری به استقلال وریا می رسد! – پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی افق


محمدرضا حسینی هر روز به استقلال نزدیک می شود و همزمان احتمال حضور وریا غفوری که هنوز پای میز مذاکره با سرپرستان استقلال نرفته است، بیشتر می شود. وریای ۳۴ ساله همچنان می تواند در ترکیب استقلال بازی کند و موفق باشد، اما به نظر می رسد مدیران استقلال در تلاشند آینده پست دفاع راست میانی را ببینند و در حال حاضر محمدرضا حسینی را از سپاهان کنار گذاشته اند. و او را برای تیمش به خدمت گرفت.

حضور حسینی در استقلال بدون شک وریا را روانه دروازه استقلال خواهد کرد اما کاپیتان آبی ها هم با مشتریان روبرو است و احتمالا فصل آینده شبیه مرد آهنی در این تیم خواهد بود. بحث حضور وریا در فولاد که یک هفته است شنیده می شود این روزها داغتر شده است و بعید است آقای کاپیتان را در تیمی با مربیگری جواد نکونام ببینیم. البته اگر این آخر هفته مسئولان باشگاه استقلال با وریا مذاکره نکنند یعنی دیگر نیازی به ادامه حضور این بازیکن در استقلال نیست و ماجرای انتقال وریا به فولاد به دقت رصد می شود. نسبت به قبل.

حردانی فصل گذشته از همین تیم فولاد به استقلال آمد و به نوعی جایگزین وریا غفوری در استقلال شد اما حالا این احتمال وجود دارد که وریا به تیمی برود که حریفش در آن بازی می کرد. آنچه باید دید سرنوشت این انتقال است و آیا مدیران باشگاه استقلال برای رسیدن به یک انتقال چشمگیر، سینه این بازیکن را رد خواهند کرد؟!