من از هواداران پرسپولیس نمی ترسم و جواب توهین های آنها را می دهم/ فکر می کنند می توانند همه چیز را به دست بگیرند – سایت تحلیلی اوقوپ نیوز


طنز بختیار رحمانی برای خداداد عزیزی + عکس - ایمنا

بختیار رحمانی درباره حضور کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی ایران گفت: از این اتفاق بسیار خوشحالم. کی روش انضباط تیمی را در تیم می بیند و این انضباط در آن زمان که مربیان دیگری بودند وجود نداشت. من همیشه دوست داشتم با کی روش کار کنم و به عنوان یک بازیکن او تاثیر خوبی از خود به جای می گذارد زیرا به بازیکنان انگیزه می دهد و این بهترین چیز بود. باید از آن افسران تشکر کرد که او را به ایران آوردند.

وی ادامه داد: هیچکس نمی داند می توانیم از گروه خود صعود کنیم یا نه اما به هر حال بازیکنان بسیار باکیفیتی در تیم داریم و شک ندارم که همین الگو به فوتبال ایران برمی گردد. همه ما امیدواریم که تیم ملی پیشرفت کند و انشالله این اتفاق بیفتد. من مطمئن هستم که حداقل می توانیم نمایش بهتری داشته باشیم. من دروغ نخواهم گفت و انگیزه دارم با آقای دکتر کار کنم. کی روش یک بار دیگر

هافبک سابق استقلال درباره وضعیت تیم سابقش گفت: رفتن فرهاد مجیدی به تیم لطمه زد و تعدادی از بهترین بازیکنان استقلال رفتند. تیم نتایجی کسب کرده بود که تکرار آن برای هر مربی سخت است. سال گذشته فرهاد مجیدی نتایج خوبی گرفت و در هیچ جای دنیا تیمی بدون باخت قهرمان نشد. به هر حال امیدوارم ساپینتو موفق باشد. بازیکنان خوبی امضا شدند و نقاط قوت و ضعفی در تیم وجود دارد.

وی افزود: سرمربی استقلال در کنار زمین کارهای زیادی انجام می دهد و من حس خوبی نسبت به این کارها ندارم چون مثل باشگاه استقلال نیست. امیدوارم مسئولان با او صحبت کنند تا با آرامش بیشتری کار کند. مربی نیاز به زمان دارد و باید چند هفته دیگر به او فرصت داده شود. سرمربی سابق نتوانست نتایج بهتری از شاگردان مجیدی بگیرد و حالا برای صحبت درباره سرمربی زود است.

رحمانی در خصوص رسوایی های اخیر و انتقاداتش از افشین پیروانی پس از بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان گفت: درست است که من کرد هستم اما تمام دوران کودکی ام و هر چه به دست آورده ام از خوزستان است و خودم را می دانم. بدهی برای این ایالت». اتفاقات بعد از بازی مرا بسیار ناراحت کرد. من آدم نفرت انگیزی نیستم اما بعضی ها فکر می کنند می توانند همه چیز را در دست داشته باشند. وقتی فولاد بودم جلوی این مسائل می ایستادم.

وی ادامه داد: هیچ تیمی با تیم دیگری تفاوت ندارد و همه باید به یکدیگر احترام بگذارند. با این حال، اعتراف می کنم که داستان نقد من کمی تند بود. من کسی نیستم که بخواهم توهین کنم، اما در مقابل توهین می ایستم و همه مرا می شناسند. قصد توهین نداشتم اما در این چند روز هواداران همیشه روی صحنه پرسپولیس سوءاستفاده های زیادی می کردند.

لینک دالکورد از سوئد گفت: من از این موضوع نمی ترسم و هر کاری می خواهند بکنند. من در صفحه شخصی خود به آنها پاسخ دادم. البته جا دارد از مردم عزیز خوزستان تشکر کنم که در کنارم بودند و به من کمک کردند. من دنبال چیزی نیستم و فقط می خواستم از مردم مظلوم خوزستان حمایت کنم. امیدوارم همه به هم احترام بگذاریم.

در نهایت در پاسخ به اینکه آیا به بازی در لیگ سوئد ادامه می دهید یا به ایران برمی گردید؟ گفت: اگر همه چیز خوب پیش برود انشالله به زودی به ایران برمی گردم و دوستانم را از نزدیک می بینم. حالا که آقای کیروش برگشته قطعا با تمام وجود تلاش می کنم تا بتوانم دوباره با ایشان همکاری کنم. می دانم با حضور او نیازی نیست با رابطه و چیزهای دیگر به تیم ملی دعوت شوید. از کادر فنی تیم ملی هم انتظار دارم نگاهی به لیگ سوئد داشته باشند.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=372716