من می خواهم به تدریس ادامه دهمبه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، ژوزه مورینیو در سن ۵۹ سالگی پس از هدایت تیم هایی مانند پورتو، چلسی، اینترمیلان، رئال مادرید، منچستریونایتد و تاتنهام موفق به کسب ۲۶ عنوان قهرمانی مختلف از جمله سه عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس شد. او با چلسی، دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با اینتر و پورتو، یک قهرمانی در لالیگا با رئال مادرید و یک قهرمانی در سری آ ایتالیا با اینترمیلان، تابستان گذشته با قراردادی سه ساله هدایت رم را برعهده گرفت و می گوید که دارد. بدون برنامه بازنشستگی

ادامه مطلب

آقای خاص در مراسم معرفی بهترین بازیکنان فصل گذشته پرتغال که با نام “کیناس دی اویورو” شناخته می شوند، در مورد قهرمانی رم در لیگ اروپا در فصل گذشته گفت: “فصل گذشته کاری کردیم که هیچکس انتظارش را نداشت. سال ما سعی خواهیم کرد بهتر عمل کنیم.” ما قدرت اقتصادی مشابهی با رقبای خود نداریم. ما بازار نقل و انتقالات ۷ میلیون یورویی داشتیم، اما کیفیت، انگیزه و بازیکنان زیادی داریم که دوست دارند با هم کار کنند، این مهم است و خواهیم دید در پایان فصل چه اتفاقی می افتد.

وی درباره آینده شغلی خود نیز گفت: این ۲۲ سال به سرعت گذشت اما می خواهم به تدریس ادامه دهم. احساس خوبی دارم و انگیزه زیادی دارم، دوست دارم برنده شوم، از باخت متنفرم و هیچ چیز در من تغییر نکرده است. بله موهایم تغییر رنگ داده و حتی صورتم چین و چروک است اما می خواهم به تدریس ادامه دهم. البته نه برای ۲۲ سال چون فرصتی نیست، اما چند سال دیگر می خواهم این کار را ادامه دهم.

انتهای پیام/