می توانیم عملکرد پرسپولیس را مثبت ارزیابی کنیمبه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، رضا جباری درباره عملکرد باشگاه پرسپولیس در این انتقال گفت: الان در بین اهالی فوتبال صحبت می شود که پرسپولیس خریدهای خوبی انجام داده است اما فکر می کنم برخی از این خریدها رضایت هواداران را جلب کند. این برداشت شخصی من است و ممکن است نباشد. باشگاه نسبت به سال های گذشته عملکرد بهتری داشته است و شاید دلیل آن بودجه خوبی است که الان باشگاه دارد. در گذشته مدیران همیشه مشکلات مالی داشتند اما الان بحمدالله وضعیت خیلی بهتر شده است. در مجموع می‌توانیم عملکرد باشگاه را بهتر ارزیابی کنیم، اما مثلاً به خرید بازیکن بستگی ندارد، چون تیم خریدهای خوبی داشته است، بنابراین موفق می‌شود.

بیشتر بخوانید:

وی با بیان اینکه فصل گذشته بازیکنانی مانند حامد لک و چند بازیکن دیگر مسبب شکست پرسپولیس بودند که حالا از این تیم جدا شده اند، گفت: من با این حرف موافق نیستم. مربی اما اینطور نیست.میتونه خیلی کشنده باشه اما این درست نیست که یک نفر رو مقصر ناکامی بدانیم.در مورد کادر فنی هم همینطور گفته شد و من واقعا موافق نیستم.فینال آسیا.

بازیکن سابق پرسپولیس ادامه داد: زمانی که حامد لک به پرسپولیس آمد اصلا امیدی نداشتم اما عملکرد او در لیگ قهرمانان آسیا شگفت انگیز بود، فنایی همان مربی ای است که با او کار کرد اما وقتی اشتباهاتی انجام داد همه چیز را ول کردند. حق هر باشگاهی است که کادر فنی خودش را انتخاب کند اما انتظار من این بود که در تیمی بمانند که دو سال قهرمان شده است. این نظر من است و ممکن است برخی نظرات متفاوتی داشته باشند.

جباری در ادامه با بیان اینکه پرسپولیس نیاز مبرمی به تحت تاثیر قرار دادن مهاجم دارد، گفت: پرسپولیس در رده های هجومی نیاز بیشتری دارد و حداقل دو مهاجم نوک به خدمت گرفته شود. پرسپولیس مهدی عبدی را در اختیار دارد که جوان است و می تواند به تیم کمک کند اما در کنار او باید دو مهاجم خارجی هم به تیم اضافه شود.

وی در پاسخ به این موضوع که گاهی از آن به عنوان یکی از گزینه های حضور در کادر فنی پرسپولیس یاد می شود، یادآور شد: حضور در کادر فنی این تیم آرزوی هر پرسپولیسی است و باعث افتخار است. برای همه.” اجازه دهید فعلاً در مورد آن صحبت نکنم، زیرا محیطی که آنها در آن ایجاد شده اند را دوست ندارم. با این حال همانطور که گفتم هر پرسپولیسی دوست دارد این اتفاق برای او بیفتد اما فعلا ترجیح می دهم صحبت نکنم.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/