ناراحتی شدید یحیی و بازیکنان پرسپولیس از صحبت های رضاییان/ گل‌محمدی این بار برخورد می کند؟ – سایت خبری تحلیلی افق


مدافع راست سابق تیم ملی که مدت هاست از سوی اسکوچیچ به تیم ملی دعوت نمی شود دوشنبه شب گذشته مهمان برنامه ” فوتبال برتر” بود.

او از شرایط خود در فوتبال قطر و بازگشت به پرسپولیس صحبت کرد اما شاید عجیب ترین بخش از مصاحبه اش با محمد حسین میثاقی زیر سئوال بردن هافبک ها، مهاجمان و همبازیانش در این برنامه بود.

رامین رضاییان از فقدان هافبک بازیسازی حرف زد که بتواند پاس های تیز و بلند به کناره های زمین داده و او را تغذیه کند. جدای از بازیساز این مدافع راست پا از گل نزن بودن مهاجمان تیم هم صحبت کرد که قدر ارسال های پرسپولیس ازچپ و راست را نمی دانند!

همچنین رامین رضاییان از نبود بازیکن مکمل خوب برای خودش که بازیکن تاکتیک پذیری است سخن راند و… ویدئوی این مصاحبه تلویزیونی نیز بلافاصله وایرال شد.

هرچند تمرین روز سه شنبه پرسپولیس تعطیل شد اما شنیدیم ویدئوی صحبت های رامین رضاییان نه تنها بین بازیکنان پرسپولیس دست به دست می شود بلکه دلخوری و ناراحتی همبازیانش به ویژه بزرگ ترهای تیم را نیز به دنبال داشته است.

همچنین ویدئوی این مصاحبه تلویزیونی به دست یحیی گل محمدی نیز رسیده است. سرمربی و کادرفنی پرسپولیس نیز از رامین رضاییان به خاطر انجام صحبت های فنی و زیرسئوال بردن عملکرد بازیکنان این تیم به شدت شاکی و عصبانی شده اند.

پیش از این نیز رامین رضاییان در دیدار با ذوب آهن اصفهان ضمن تمرد از تعویض شدن با کادرفنی پرسپولیس نیز داخل زمین جرو بحثی داشت که در نهایت با وساطت نزدیکان تیم به خیر گذشت اما این مرتبه ممکن است این مصاحبه عواقبی برای او داشته باشد یا حداقل در دیدار با فجر سپاسی این بازیکن را نیمکت نشین کند!