نحوه انتخاب ردیاب تناسب اندام مناسب

از آنجایی که افراد بیشتر و بیشتری برای داشتن زندگی سالم تر تلاش می کنند، نقش ردیاب های تناسب اندام در حال افزایش است. با وجود تعداد زیادی ردیاب که امروزه در بازار موجود است، دانستن سبک هایی که مناسب نیازهای شما هستند می تواند دشوار باشد. در اینجا، ما در مورد موارد مفیدی که باید در یک ردیاب تناسب اندام به دنبال آنها باشید، صحبت می کنیم:

طراحی و نمایش

ساعت‌های هوشمند با نمایشگر بزرگ، ناوبری آسان را از طریق عملکردهای مختلف فراهم می‌کنند. اندازه و طراحی مناسب به شما کمک می کند تا روی سالم تر و قوی تر شدن تمرکز کنید. شما به راحتی می توانید اهداف تناسب اندام خود را با لمس یک دکمه دنبال کنید. باید به دنبال باندهایی باشید که خیلی ضخیم نیستند و استفاده از آنها آسان است.

میزان راحتی

از آنجایی که قرار است آن را برای بیشتر اوقات بپوشید، پوشیدن ردیاب باید راحت باشد. ساده ترین دستگاه ها را می توان در تمام طول روز بدون تعامل با آنها پوشید. ردیاب باید برای استفاده و کارکرد آسان باشد.

ویژگی های ردیابی

اگرچه همه ردیاب‌های فعالیت دارای ویژگی‌های ردیابی هستند، اما برخی جزئیات خاص‌تری را به شما ارائه می‌دهند. دستگاه های پیشرفته دارای GPS نیز هستند تا به شما امکان اندازه گیری دقیق فاصله را می دهند. به عنوان مثال، اگر فعالیت اصلی شما در حال اجرا است، باید بتواند داده هایی را برای آن ورزش خاص ثبت کند. نظارت بر خواب نیز در حال تبدیل شدن به یک ویژگی رایج است. خواب مناسب برای سلامتی یک فرد بسیار ضروری است. دستگاه‌هایی وجود دارند که زمان نظارت ساده را فراهم می‌کنند در حالی که برخی جزئیات مراحل مختلف خواب را ارائه می‌دهند.

ویژگی پایش ضربان قلب

امروزه، بیشتر پوشیدنی‌ها دارای قابلیت پایش ضربان قلب هستند. این به شما امکان می دهد ضربان قلب خود را کنترل کنید و شدت تمرینات را کنترل کنید. این ویژگی می تواند افزایش زیادی در دقت کالری سوزی ایجاد کند.

ردیاب کالری

اکثر باندها دارای قابلیت ردیابی تعداد کالری هایی هستند که می سوزانید. این به شما نتایج دقیقی از فعالیت های شما می دهد.

عمر باتری

به دنبال نوارهای تناسب اندام باشید که مصرف انرژی بیشتری دارند و می توان برای مدت طولانی از آنها استفاده کرد. برخی از ردیاب ها قابل شارژ هستند در حالی که برخی با باتری های سکه ای کار می کنند. عمر باتری از یک روز تا چند ماه متغیر است.

مقاومت در برابر آب و عرق

تعداد زیادی پوشیدنی وجود دارد که دارای مقاومت در برابر آب و تعریق هستند. این به شما امکان می دهد به راحتی آنها را در طول تمرینات و جلسات شنا بپوشید.

بودجه

ردیاب های تناسب اندام از نظر قیمت بسیار متفاوت هستند. بنابراین، شما باید میزان پولی را که می خواهید برای پوشیدنی بعدی خود خرج کنید، تعیین کنید. آخرین نسل دستگاه ها با قیمت های مناسب عرضه می شوند. همچنین، برخی از شرکت‌ها نسل جدید دستگاه‌های خود را با ارزان‌تر شدن دستگاه‌های قبلی خود عرضه می‌کنند. شما باید به دنبال موردی باشید که متناسب با نیازهای بودجه و ویژگی های مطلوب شما باشد.

سازگاری

باید به دنبال نوارهای تناسب اندام باشید که بتوانند به طور یکپارچه با دستگاه شما متصل شوند. برخی از ردیاب ها با اندروید سازگار هستند در حالی که برخی از آنها iOS هستند. این ردیاب ها دارای برنامه های مربوطه نیز هستند که می توانید جلسات تمرین خود را بیشتر کنترل کنید.

پشتیبانی از گوشی های هوشمند

اکثر ردیاب های تناسب اندام دارای صفحه نمایشی برای نمایش اطلاعات حیاتی هستند. اما، صفحه نمایش کوچک، گرفتن تصویر کامل از آمار شما را دشوار می کند. با ادغام گوشی های هوشمند، می توانید نگاهی دقیق به اطلاعات ثبت شده داشته باشید. همچنین، برخی از ردیاب ها به شما امکان می دهند اعلان ها را نیز دریافت کنید. بنابراین، شما باید آن دسته از ردیاب هایی را در نظر بگیرید که یکپارچه سازی گوشی های هوشمند را ارائه می دهند.

فناوری بی سیم

دستگاه هایی که دارای فناوری بی سیم هستند به شما این امکان را می دهند که به راحتی باند تناسب اندام خود را به دستگاه های بی سیم دیگر متصل کنید.

از طریق day-technology.com جستجو کنید تا در مورد ابزارهای پوشیدنی جدید منتشر شده و سایر ابزارها بدانید.