نساجی مازندران قهرمان جام حذفی ایران شد؛ حالا جام حذفی قهرمان معاصر‌ای دارد


در دیدار باقی مانده جام حذفی فوتبال ایران کدام ممکن است در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، همراه خود خوب شیوع خوب گله، نساجی مازندران قهرمان جام حذفی ایران شد.

به گزارش عدالت ورزشی در دیدار باقی مانده جام حذفی فوتبال ایران کدام ممکن است اجتناب کرده اند ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، گروه فوتبال نساجی مازندران توانست همراه خود تک گل مهرداد عبدی بر گروه آلومینیوم اراک چیره شود به همان اندازه شناخته شده به عنوان پانزدهمین قهرمان گذشته تاریخی جام حذفی شناخته شود.

{در این} دیدار گروه آلومینیوم اراک در نیمه نخست، ورزشی فوق العاده خوبی را به حاضر گذاشت. با این حال گل مهرداد عبدی در اوایل نیمه دوم، نساجی را در مکان برتر قرار داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یکپارچه شاگردان سیدمهدی رحمتی هرچه زدند به در بسته خورد. همراه خود این قهرمانی، مازنی‌ها ۴ سال پس اجتناب کرده اند صعود تاریخی به لیگ برتر فوتبال حالا یکی اجتناب کرده اند دوجام مهم فصل ۱۴۰۱ – ۱۴۰۰ فوتبال ایران را به بازو آورند به همان اندازه همه عامل به کام مازندران را انتخاب کنید و انتخاب کنید قائمشهر شیرین باشد.

ساکت الهامی همراه خود این قهرمانی توانست دومین قهرمانی شخصی در جام حذفی را بدست آورد به همان اندازه شناسایی او حالا شناخته شده به عنوان خوب سرمربی مطرح در فوتبال ایران به نشان دادن برسد. الهامی پیش اجتناب کرده اند این توانسته بود تراکتور تبریز را به مقام قهرمانی جام حذفی برساند.

انتهای پیام