نصرالله پژمان فر: ایاد تاج، انتخابات را باطل می کنیم. آرزوی مجلس برای توقف فوتبال ایران!


بیا تاج، ما به دنبال انتخاب خواهیم بود. این نظر نهایی نصرالله پژمانفر نماینده مجلس و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ است و این جز تعلیق فوتبال ایران معنایی ندارد.

به گزارش انصاف ورزشی، این روزها فشار رسانه ها و نمایندگان مجلس برای اخراج مهدی تاج به اوج خود رسیده است و تلاشی باورنکردنی برای حذف تاج از این انتخابات انجام می شود.

مسئولیت این تلاش های متقابل در مجلس یازدهم شورای اسلامی بر عهده احسان قاضی زاده هاشمی از اعضای گروه ورزش و نصرالله پژمانفر روحانی از اعضای جبهه پایداری و رئیس کمیسیون ۹۰ مجلس شورای اسلامی است. ، که تمام تلاش خود را برای حذف تاج انجام داده اند.

حامیان حذف مهدی تاج در انتخابات از قرارداد بد تیم ملی با ویلموتس یاد کردند، قراردادی که باعث شد این مربی برای مدت کوتاهی در ایران میلیاردها تومان به جیب بزند.

اما صرف نظر از اینکه تاج با توجه به وجود این سابقه، گزینه مناسبی برای فدراسیون است یا خیر و یا روند تایید صلاحیت نامزدها و کمیته اصلی فدراسیون درست است یا خیر، این نوع مداخله سیاسی در فوتبال الزامی است. با تاکید فیفا بر استقلال نهاد فوتبال در هر کشوری سودی جز توقف فوتبال ایران نیست.

پژمانفر که در گذشته گفته بود تاج نباید به فوتبال برگردد، این بار در یک مصاحبه تلویزیونی دیگر پا را فراتر گذاشت و گفت اگر تاج بیاید دنبال انتخابات هستیم. این نظرات در حالی است که اختیارات فقط در اختیار کنگره فدراسیون فوتبال است نه نمایندگان شورای اسلامی.

پژمان فر در این گفت و گو افزود: در مورد ویلموتس این افراد با حیله از ورود تجهیزات تحقیقاتی جلوگیری کردند و گفتند اگر دخالت کنید جلوی فوتبال ایران گرفته می شود. پژمانفر حکمرانی فوتبال جهان را حقه بازی می داند و از چنین منظری دور نیست که فوتبال ایران تعلیق شود مگر اینکه این فشارها منجر به رد صلاحیت تاج در کمیته استیناف یا کناره گیری زودهنگام او شود.

لازم به ذکر است که این وضعیت عجیب امروز منجر به روایت مشترک بازیکنان تیم ملی در مخالفت با نظرات نمایندگان مجلس اتفاق افتاد

نصرالله پژمان فر: ایاد تاج، انتخابات را باطل می کنیم.  آرزوی مجلس برای توقف فوتبال ایران!
نصرالله پژمان فر: ایاد تاج، انتخابات را باطل می کنیم. آرزوی مجلس برای توقف فوتبال ایران!

انتهای پیام