نقش اکبر مجلل در سریال یاغی کدام بازیگر است؟


فرادید| شانزده قسمت از سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت منتشر شد و داستان وارد مرحله جدیدی شد. طلا، همسر بهمن از حمله پشت صحنه به خودروی لوکس دختر اکبر فاش کرد. حالا او از اکبر مجلل خواست که برای انتقام قتل پدر و عقیم شدن دخترش از دست بهمن خلاص شود.

به گزارش فرادید، در قسمت ۱۷ بیننده منتظر است تا رحمان و طلا با اعضای تیم ملی کشتی به مجارستان رفته و کیسه های حاوی کوکائین را به ایران برگردانند. در قسمت قبل، بهمن به جاوید و چند نفر از همبازیانش گفته بود که کیف آنها حاوی یک ماده مخدر کمیاب است و اگر کیف ها را سالم برگردانند، به هر کدام ۵۰۰ میلیون تومان تعلق می گیرد.

حالا بینندگان این برنامه منتظرند ببینند جاوید و همکارانش به سلامت کیف ها را پس می دهند یا در راه گرفتار می شوند. در این میان باید دید اکبر مجلل که حالا قصد کشتن بهمن را دارد چه نقشه ای وارد این ماجرا می کند.

نقش اکبر مجلل در سریال یاغی کدام بازیگر است؟

این بازیگر در سریال یاغی در نقش اکبر مجلل بازی کرد

فرهاد اصلانی در این سریال نقش اکبر مجلل را بازی کرد. او قبلا فقط در چند سکانس حضور داشت، حالا به نظر می رسد در ادامه داستان نقش پر رنگ تری را بازی کند.

وی در ۲۷ خرداد ۱۳۴۵ در شهرستان بیجار به دنیا آمد و فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ آغاز کرد و در همان سال از فرهنگسرای نیاوران در دوره دو ساله کارگردانی و بازیگری در رشته نمایش فارغ التحصیل شد.

فرهاد اصلانی در سال ۱۳۷۲ برای اولین بار در سریال همسایه ها به ایفای نقش پرداخت، سپس در سال ۱۳۷۳ با فیلم سری آبی کاری و رخشان بنی اعتماد تجربه حضور در مقابل دوربین را به دست آورد. بازی او در سریال های مختارنامه و هیولا مورد تحسین قرار گرفته است.

فرهاد اصلانی سابقه بازی در آثاری چون خط قرمز باریک، زندگی خصوصی، تیزده ۵۹، ساخت ایران، مردی بدون سایه، دختر، دوبو، جینی مرمبو، هیولا، شش و نیم متر، ماه جابین و کلمب را در کارنامه دارد. . کار هنری او